Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Szeretet program!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Duma-részleg
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.09.25 10:03    Hozzászólás témája: Szeretet program! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ügyfélszolgálat: Igen, miben segíthetek?
Felhasználó: Hát, hosszas megfontolás után úgy döntöttem, installálni fogom a Szeretetet. Végig vezetne kérem a folyamaton?
Ügyfélszolgálat: Rendben, szívesen segítek. Készen áll az indulásra?
Felhasználó: Hát, nem vagyok egy m?szaki zseni, de azt hiszem készenállok. Mit kell el?ször tennem?
Ügyfélszolgálat: Els? lépésként nyissa meg a Szívét. Megtalálta a Szívét?
Felhasználó: Igen, de egy csomó más program is fut jelenleg. Lehet telepíteni a Szeretetet, miközben ezek futnak?
Ügyfélszolgálat: Milyen más programok futnak?
Felhasználó: Lássuk csak, van Múltbéli Megbántódás, Alacsony Önértékelés, Harag és Neheztelés. Ezek futnak éppen.
Ügyfélszolgálat: Nem gond, a Szeretet fokozatosan törölni fogja a Múltbéli Megbántódást a jelenleg m?köd? rendszeréb?l. A hosszú távú memóriában esetleg megmaradhat, de már nem fog megzavarni más programokat.
Végül a Szeretet felül fogja írni az Alacsony Önértékelést a saját moduljával, amit Egészséges Önértékelésnek hívnak.
Viszont a Haragot és a Neheztelést teljesen ki kell kapcsolnia.
Ezek a programok megakadályozzák a Szeretet megfelel? installálását. Ki tudja kapcsolni ezeket?
Felhasználó: Nem tudom, hogyan kell kikapcsolni ?ket. Meg tudja mondani?
Ügyfélszolgálat: Örömmel. Menjen a startmenübe és indítsa el a Megbocsátást. Ezt addig kell ismételnie, amíg a Harag és a Neheztelés teljesen ki nem törl?dnek.
Felhasználó: Rendben, kész! A Szeretet automatikusan elkezdte telepíteni magát. Ez normális?
Ügyfélszolgálat: Igen, de ne feledje, önnek csak az alap program van meg. El kell kezdenie kapcsolódni más Szívekhez, hogy hozzáférjen a frissítésekhez.
Felhasználó: Hoppá! Máris kaptam egy hibaüzenetet. Azt mondja: "Hiba - A program nem fut küls? egységeken." Most mit tegyek?
Ügyfélszolgálat: Ne aggódjon. Ez azt jelenti, hogy a Szeretet program Bels? Szíveken való futásra lett tervezve, de az ön Szívén még nem futott.
Kevésbé technikai nyelven ez csak annyit jelent, hogy önnek el?ször saját magát kell Szeretnie, miel?tt másokat Szerethetne.
Felhasználó: Tehát most mit tegyek?
Ügyfélszolgálat: Gördítse le az Önelfogadás menüt; majd kattintson az alábbi fájlokra: Megbocsátok Magamnak 2.0, Felfedezem az Értékeimet 1.5, Tudomásul Veszem a Korlátaimat 3.0.
Felhasználó: Rendben, kész.
Ügyfélszolgálat: Most másolja ?ket az "Én Szívem" könyvtárba.
A rendszer felül fog írni minden zavaró programot és kijavítja a hibás programozást.
Ezen kívül törölnie kell a Terjeng?s Önkritikát az összes könyvtárból és kiürítenie a Kukát, hogy biztosan eltávolítsa teljesen, és soha ne jöhessen újra el?.
Felhasználó: Megcsináltam. Hé! A Szívem új fájlokkal telik meg.
Mosoly jelent meg a képerny?mön és a Béke meg az Elégedettség bemásolja magát minden felé a Szívembe. Valamint az egész rendszerem melegedni kezdett. Ez normális?
Ügyfélszolgálat: Sok esetben. Másoknak eltart egy ideig, de végül minden helyreáll a megfelel? id?ben. A rendszer melegedése normális, és javítja a Szív m?ködését, ne aggódjon. Egyébként jó érzés nem?
Felhasználó: De, csak szokatlan.
Ügyfélszolgálat: Szóval, a Szeretet telepítve és rendesen fut.
Még egy dolog miel?tt letennénk. A Szeretet Ingyenes Program.
Figyeljen rá, hogy továbbítsa azt és a különféle változatait mindenkinek, akivel kapcsolatba kerül. ?k is megosztják majd másokkal és visszajuttatnak viszonzásul önhöz is új és izgalmas változatokat.
Felhasználó: Köszönöm….
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szombati Frigyes
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.09.25 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm! Zseniális!
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.09.25 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem az enyém az érdem. Igazából Katicától kaptam mélben ezt a szöveget, csak lenyúltam! Laughing

BIB
Vissza az elejére
Delfin
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.09.26 10:30    Hozzászólás témája: Öröm a köbön. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jó lenne, ha ez ilyen egyszer? lenne. Amíg begépeltem csak ezt a két mondatot, háromszor kellett javítanom. Ezt könnyen kitörlöm,de a haragot, meg az önelfogadási problémákat? Hát....? Na még számolni se tudok. Öt-let az a kett?. Pusza. Smile Crying or Very sad Crying or Very sad Bocs, ma ilyen sírós napom van.
liliputi
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2007.01.03 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csodálatos!!!
Köszönöm ezt a kis történetet.Lili
Vissza az elejére
katica
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2007.01.15 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Akkor még egy kis aranyos a szeretetr?l:

Egy tudományos felmérés részeként kutatók megkérdeztek néhány 4 és 8 év
közti gyermeket arról, hogy szerintük mi a szeretet. A kérdésekre adott
válaszok mélysége és komolysága sok esetben a kérdez?ket is meglepte.

"Amikor nagyinak begyulladtak az izületei, nem tudott már
el?rehajolni,hogy
kifesthesse a lábán a körmeit. Most mindig a nagypapa festi a nagyi
körmeit, pedig neki is izületgyulladása van. Ez a szeretet."
Rebeka - 8 éves

"Amikor szeret valaki, akkor máshogy mondja ki a neved. Valahol érzed,
hogy az ? szájában biztonságban van a neved."
Zsolti - 4 éves

"A szeretet az, amikor egy lány bekölnizi magát, a fiú pedig
borotválkozó
arcszesszel bekeni magát, aztán elindulnak, hogy szagolgassák egymást."
Karesz - 5 éves

"A szeretet az, ami Karácsonykor a szobában van. Ha egy pillanatra
abbahagyod az ajándékok kicsomagolását, akkor lehet meghallani."
Robi - 7 éves

"Tudom, hogy a n?vérem szeret engem. Onnan tudom, mert nekem adja az
összes
régi ruháját, és emiatt neki el kell mennie, majd újakat venni.
Laura - 4 éves

"A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is
gusztustalan."
Márk - 6 éves

Leo Buscagliát a híres írót, egyszer felkérték, hogy legyen zs?rije egy
olyan versenynek, amely a leggondoskodóbb gyermeki díj várományosát
kereste. A gy?ztes egy négy éves kisfiú volt, akinek a szomszédjában élt
egy nemrégiben megözvegyült id?s férfi. Egyszer, amint a kisfiú meglátta
a síró öregembert, besétált a kertbe, odabújt az id?s ember ölébe és csak
ücsörgött szótlanul. Kés?bb, amikor az anyja megkérdezte a fiút, hogy mit
is csinált ott valójában, a gyermek ezt felelte: "Semmit, csak segítettem
neki sírni."

"Ami változást a világban szeretnél látni, magadban kell létrehozni."
(Gandhi)
Vissza az elejére
margo
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2007.02.06 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Lehet hogy nem igen a témához tartozik,de a szeretethez talán igen a következ? értesülésem amit szeretnék Veletek megosztani,és a véleményeteket kérni!
Solarától olvasok egy könyvet mely a 11:11 kapunyitásról szóll.E szerint most van a 8.-ik kapu nyitása :
"A 8-as Kapu annyira óriási és annyira létfontosságú, hogy 2 nyitás lesz, az egyik 2007. febr. 11-én, a másik 2008 végén.
Ezért az elkövetkez? 2 évben a Lótusz Szív, a Lótuszvilág, a Lótusz Szeretet és az Igaz Szereteten alapuló Párkapcsolatok kapnak hangsúlyt az életünkben.
Ez alatt az id? alatt elengedhetetlenül fontos, hogy minél el?bb átkeljünk az új, Lótusz Szív mátrixba, minél el?bb, annál jobb, mert amint elmerültünk a Szeretetfolyamban, annál hamarabb fogjuk megtapasztalni Legmerészebb Álmaink Megvalósulását.
Ahogy egyre többen átmegyünk az új, Lótusz Szív mátrixba, a TISZTA IGAZ SZERETET rezgése mérhetetlenül feler?södik, miáltal a Szeretetfolyam egyre inkább elönti partjait, és elönti azokat az embereket és helyeket, akiket eddig nem érintett meg a Szeretet új szintje, és lehet?vé teszi, hogy ?k is közvetlenül megtapasztalják. Ennek óriási erej? átalakító hatása lesz az egész világra."
Solara

* Nyolcadik kapu: 2007. február 11.
Üzenet: A Lótusz szív ébredése * Belépés a Lótuszvilágba
Mesterpont: Spanyolország, Majorka

Hazánkban is lehet ehez a folyamathoz csatlakozni, vagyis ebben résztvenni(Aranyfényközpont szervezésében,ha jól gondolom!)
Kedves Margó!

Kérlek olvasd el ezt:
http://www.ezo-info.hu/forum/viewtopic.php?t=53

Üdv,
Iván

"Ezen a napon találkozunk és megfogjuk egymás kezét.
Helyet adunk a 11:11 energiájának, hogy betöltse lényünket, és
segítjük, hogy lehorgonyozzon a Föld kristály magjába.

Történelmi pillanatok részesei lehetünk. Erre készültünk évezredek óta.
Felel?sek vagyunk a történésekért.
A folyamat aktív részvételt kíván.

Szeretettel várunk minden EMBERT, aki érzi ennek az eseménynek a fontosságát és aktív részese kíván lenni a folyamatnak:
S. Csilla M."Steinmüller Csilla Magdolna * ezoterikus pszichológus honlapjáról vettem a Budapesti vonatkozású értesülést!
Szeretném T?letek megkérdezni mi err?l a véleményetek ,hallottatok-e már róla, részt vesz-e valaki ebben?
Nagyon várom hozzászóllásotokat! Embarassed
Vissza az elejére
hangya
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2007.02.06 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem a szeretettel és annak új min?ségével kapcsolatban, hanem az adott dátum, óra, perc id?pontban bekövetkez? eseményekkel kapcsolatban szkeptikus vagyok. Ha még szervezik is, akkor nagyon. Ha kisebb összeget be kell fizetni részvételi díj gyanánt, azt már nem is részletezem.
margo
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2007.02.06 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm "hangya" a véleményedet.Tudomásom szerint a részvétel ingyenes,de nem tudom biztosan.
Magam is bizonyos távolságból szemlélem ezeket a dolgokat,csak err?l az átalakulásról már máshol is olvastam az interneten,és felcsigázta az érdekl?désemet!Mégegyszer köszönöm hozzászólásodat! Rolling Eyes
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2007.02.07 01:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én már néhány éve figyelemmel követem a magyer ezoterikus élet alakulását, és ez már legalább a harmadik kapunyitás azóta.
Ezenkívül a szöveg tele van általánosításokkal és meg nem magyarázott fogalmakkal.

Nem akarom senkinek elvenni a kedvét, de szerintem kamu az egész! Sad

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
margo
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2007.02.07 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szervusztok!
Elnézéseteket kell kérnem,amiért elragadtattam magam és elfeledkeztem a szabályokról! Embarassed
Látszik keveset szoktam "fórumozni",igérem többé nem fordul el?!
Iván,köszönöm a véleményedet,ez azért is oly fontos nekem mert a lányom Pesten van és el akart menni ezt megnézni,de most már inkább le lassítom egy kicsit!
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2007.02.08 00:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Margó!

Semmi baj! Smile

A lányod ett?l még szerintem elmehet erre a rendezvényre, csak ne tulajdonítson neki több jelent?séget, mint ha mondjuk moziba menne. Wink

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
margo
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2007.02.08 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm Iván!
Mindenesetre meg fogjuk hányni vetni még a dolgokat!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Duma-részleg Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban