Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Szerelmi kötés-Mágia

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Duma-részleg
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cassiopia
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.06.30 09:13    Hozzászólás témája: Szerelmi kötés-Mágia Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!Keresek egy boszit aki segíteni tudna nekem,elvesztett szerelmem visszaszerzésében.Ha tudtok ilyet,kérlek írjátok meg az elérhet?ségét.El?re is köszönöm,és kérem,hogy ne írjatok véleményt ,f?leg ne negatívat a szerelmi kötésr?l,mint olyanról,mert én már rég eldöntöttem,hogy ezt akarom.
Mégegyszer köszönöm.Sziasztok. Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
showpoint
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.07.06 07:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

szia Cassiopia!

Én tudok egy hiteles boszit,aki tényleg tud segíteni.
Az elérhet?sége: (lásd fórum szabályzat!)
Remélem sikerrel jársz.
Hali
Vissza az elejére
hangya
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.07.08 00:14    Hozzászólás témája: Re: Szerelmi kötés-Mágia Hozzászólás, az előzmény idézésével

cassiopia írta:

Sziasztok!Keresek egy boszit aki segíteni tudna nekem,elvesztett szerelmem visszaszerzésében.Ha tudtok ilyet,kérlek írjátok meg az elérhet?ségét.El?re is köszönöm,és kérem,hogy ne írjatok véleményt ,f?leg ne negatívat a szerelmi kötésr?l,mint olyanról,mert én már rég eldöntöttem,hogy ezt akarom.
Mégegyszer köszönöm.Sziasztok. Embarassed

Kedves Cassiopia! ez legalább az ötödik fórum, ahol rövid id?n belül ugyanezt a kérdést látom. Volt, ahol gy?zködni próbáltak, hogy a szerelmi kötés nem korrekt, nem célszer? és alkalmasint visszájára fordulhat. De volt, ahol hasonlóan megválaszolták a kérdést, a kérdez?re bízva a lelkiismereti kérdéseket. Olyan linkeket is ajánlottak, ahol hirdetik magukat, akik szerelmi kötést hajlandók csinálni. Nem módszeresen kerestem, csak bele-bele botlottam. Amennyit én láttam, már b?séges boszorkánykínálat szerelmi kötés elvégzésére. Ugye milyen érdekes?
skar mkhan
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.07.08 04:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Lyally, hangyusz! Olyan ritka ma az alapos ember, inkább értékelnéd, hogy ennyire biztosra akar menni! :D :D:D :D:D:D
Vissza az elejére
hangya
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.07.08 07:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Lyally, hangyusz! Olyan ritka ma az alapos ember, inkább értékelnéd, hogy ennyire biztosra akar menni! Very Happy Very HappyVery Happy Very HappyVery HappyVery Happy

Very Happy Értékelem, kedvenc Skarom! Felette tisztelem az egy témának elkötelezett embereket, csak az ütött szeget a fejembe, ha az az ember ennyire ellenáll, hogy több boszorkány nem képes rendesen megkötni, akkor talán felül kellene vizsgálni a koncepciót. Meg az is felmerült, hogy nem arról van szó, amir?l szó van. Smile
cassiopia
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.07.10 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Hangya!

El?szöris rossz nevet találtál ki magadnak,szerintem a kukac sokkal jobban illene hozzád,tekintve a kukacoskodásodat.

Másodszor pedig kifejezetten kértem,hogy a hozzád hasonlók ne írjanak ebben a témában,mert nem vagyok rá kíváncsi még akkor sem ha irónikusan ugyan,de a lényeget le nem felejtve megpróbálsz bogarat ültetni a fülembe.Köszi nem kérem!

Kedves Show!
Köszönöm az infót és a számot,már megkerestem,remélem sikerrel járok.
Vissza az elejére
hangya
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.07.10 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

cassiopia írta:
Kedves Hangya!

El?szöris rossz nevet találtál ki magadnak,szerintem a kukac sokkal jobban illene hozzád,tekintve a kukacoskodásodat.

Másodszor pedig kifejezetten kértem,hogy a hozzád hasonlók ne írjanak ebben a témában,mert nem vagyok rá kíváncsi még akkor sem ha irónikusan ugyan,de a lényeget le nem felejtve megpróbálsz bogarat ültetni a fülembe.Köszi nem kérem!

Kedves Show!
Köszönöm az infót és a számot,már megkerestem,remélem sikerrel járok.

Kedves Cassiopia! Lehet, hogy igazad van a névválasztás tekintetében, majd megfontolom. Ha lelek egy hasonlóan aranyos avatart, lehet, hogy megfogadom a tanácsot. Very Happy

Bevallom, hogy eddig nem annyira Neked írtam, amit írtam, tudod, fiamnak mondom, menyem értse. A bogarat mások fülébe szerettem volna ültetni. Kimondom: nem hiszem el, hogy a deklarált célra használod a jóhiszem?en megadott adatokat. Indokom: a szükségesnél jóval több cím és telefon áll már rendelkezésedre és még mindíg keresel. Mindössze erre szerettem volna felhívni ezen a fórumon az emberek figyelmét. Ezzel részemr?l lezártnak tekintek minden párbeszédet veled. Cool
cassiopia
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.07.10 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Kukac!

Rosszindulatod mellet már csak butaságod nagyobb.
Sajna kevesebb infó és telefonszám áll rendelkezésemre mint hiszed.Pont ezért keresek még többet,hogy a választás könnyebb legyen az összehasonlítás pedig ne legyen alaptlan.Az életemr?l van szó,örülnék ha nem velem szórakoznál.Annyi más topik van még,miért nem ott köpködsz mérget?
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.07.12 00:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!

Szeretném megjegyezni, hogy az EZO-INFO valóban nem a sárdobálásra lett kitalálva. Kérek mindenkit, hogy ne is tegye!

Szerintem Hangya, jó így. Nem kell, hogy kukac legyen.
Kedves Cassiopia!
A szükséges segítséget megkaptad. Kérlek, elégedj meg ennyivel! (Bár engem a hideg kiráz, ha azt hallom, hogy szerelmi oldás vagy kötés! Szerintem ez két ember magánügye. Tanácsot kérni lehet, de beavatkozni szerintem nem.)

Bogár Iván Balázs
Siteadmin
Vissza az elejére
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.08.23 16:58    Hozzászólás témája: Szerelmi kötés Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Cassiopia!

Érdekelne a véleményed a rabszolgaság intézményér?l?

AT
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Duma-részleg Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban