Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

szerelem
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szamagdi
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.03.28 13:39    Hozzászólás témája: szerelem Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Bogár Iván Balázs!

Szeretném megkérdezni t?led, hogy véleményed szerint a közeljöv?ben várható-e, hogy komolyabb kapcsolatom lesz?
1979.06.10-én 22:45-kor születtem Sopronban
El?re is köszönöm válaszodat
Magdi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.29 00:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Magdi!

Azt gondolom, hogy igen. Amennyiben pontos a megadott id?pont, akkor az a közeljöv?, akár igen közeli is lehet!
Két javaslatom lenne:
1. Ne ijedj meg a nehézségekt?l. Lehet, hogy egy új kapcsolat elején váratlan helyzetekkel találod szemben magad!
2. Kérlek, próbálj tisztán látni. Hajlamos lehetsz arra, hogy a herceget lásd még akkor is, mikor már rég bebizonyosodott, hogy nem az.

Sok sikert!

Majd, írd meg az "eredményt"!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Boeing737
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.03.29 07:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Balázs! El?sször is nagyon jó a fórum. Very Happy

Szeretném megkérdezni hogy szerelem terén mi vár rám?

Tudnod kell hogy tisztán látással és egyébb jótékony dolgokkal rendelkezem tehát bizonyos szintig látok a jöv?ben, meglátom az ember lelkét (tehát hogy milyen ember ?) meg eféle dolgok Embarassed . Viszont elbizonytalanodtam Exclamation Az angyalok is azt mondják hogy az a lány lesz a párom akivel most ismerkedem (ezt 1 másik ezoterikus fórumon is meger?sítették)borzasztó nagy kéztetést érzek rá hogy megismerjem. ezt a (számomra angyalt) lányt.

És tisztában vagyok vele hogy ezt oda fenn is így szeretnék.
Neked mi a véleményed?
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.29 08:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia!

Elég nehéz egy repül?gépnek párkapcsolati tanácsot adni! Laughing

Bocs! Ez csak a rosszmájúságom volt! Crying or Very sad

Kérlek, írd meg a pontos születési adatodat. (id?, hely) és akkor tudok válaszolni, de csak azzal kapcsolatban, hogy milyen kilátásaid vannak a szerelem területén a közeljöv?ben. Jó lesz így?

Zárójelben megjegyzem, hogy "civilben" egy szállítócégnél dolgozgatok ferihegyen és az egyik repül?gépünk éppen egy Boeing 737! Véletlenek nincsenek!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Boeing737
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.03.29 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tudom hogy csak tám pontokat tudsz adni! Nekem az b?ven jó mivel a navigációs rendszer elvezet Wink de azért jobb tudni milyen esélyeim vannak egy olyan szerint aki kivülr?l látja. (Nincs jobb mint 1 szerlmes repül? Wink)

1984.12.18 . Siófok. (órát percet sajnos nem tudom v-mikor éjjel)

El?re is köszi a segitséget. Gondolom tudod milyen érzés ez. Embarassed

És valóban véletlenek nincsenek.... (csak szvsz még sokan nem ébredtek rá) Hozzád is valaki "elvezetett" Cool Laughing
Vissza az elejére
Boeing737
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.03.29 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Boeing737 írta:
Tudom hogy csak tám pontokat tudsz adni! Nekem az b?ven jó mivel a navigációs rendszer elvezet Wink de azért jobb tudni milyen esélyeim vannak egy olyan szerint aki kivülr?l látja. (Nincs jobb mint 1 szerelmes repül? Wink)

1984.12.18 . Siófok. (órát percet sajnos nem tudom v-mikor éjjel)

El?re is köszi a segitséget. Gondolom tudod milyen érzés ez. Embarassed

És valóban véletlenek nincsenek.... (csak szvsz még sokan nem ébredtek rá) Hozzád is valaki "elvezetett" Cool Laughing
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.30 00:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia!

Sajnos ezzel az adattal nem tudok dolgozni, ennél valami pontosabb kellene!

Ha gondolod, akkor írjál magadról néhány életeseményt a: Mi az aszcendensem témában és pontosítjuk a képletedet, ha nem akarod a nyilvánosság elé tárni a titkaidat, akkor dobj egy privit!

Utána visszatérhetünk az eredeti kérdésedhez!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Sné. Molnár Éva
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.04.14 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!

Szeretném tudni, hogy mik a további kilátásaim. 1958.08.19. Tokod, ha minden igaz, akkor 7.15 körül születtem.
Jelenleg sok gonddal, és sikertelenséggel teltek az utóbbi hónapok.
A PLACIDUS-ból láttam, hogy mi, és miért történt eddig, ami történt, de mi az ami még várható?
Te mit jósolsz Nekem?
El?re is köszi.
Éva
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.04.14 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Éva!

Pontosan mely életterületre is vagy kíváncsi?
Az nem nagy on értem, hogy a placidusból mit láttál. A horoszkópodat nézegetted, vagy a hozzáírd magyarázatot? Ha az utóbbi, akkor azt sürg?sen verd ki a fejedb?l, mert a használhatatlanság határát súrolja az ott leírt anyag.

Azért elöljáróban annyit, hogy jó lenne, ha gondolkoznál ebben az id?szakban azon, hogy életed mely területén nem vagy igazán szabad?

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Sné. Molnár Éva
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.04.17 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!
A kérdésedre kissé nehezen, de megpróbálok válaszolni.
A szabadságot, ha jól értelmezem a válaszodban, akkor ebben az id?pontban szinte semmilyen formában, és területen nem érzem, és nem értelmezhetem.
A Placidus alapján, nem csak megnéztem a horoszkópom, hanem a mellékelt leírtak alapján, ki is dolgoztam, és úgy értelmeztem, hogy ami abban a formában volt leírva, - hogy mikor, és miért történt-hát eddig nálam igaznak is bizonyult. A szerint, 90 %-os arányban, szinte mindennek meg is volt a maga formájában az értelme. - Most így vissza tekintve!!!!!
Mire értetted, hogy azt felejtsem el????
Van szerinted más módszer, ami alapján pontosabban kiszámítható, és értelmezhet? minden?
Ha igen, akkor kérlek, tájékoztass engem err?l! Most nagyon rosszak a "bolygók állásai" felettem, és nagyon ütközik nálam, szinte minden!
Ha most azt kérem T?led, ha van rá lehet?ség, hogy másik úton induljak-e el, mint amit most látok magam elött, Te tudnál-e ebben segíteni, - és ha igen- meg is írnád-e Nekem.
De úgy gondolom, hogy ez már nem igazán tartozik, egy nyilvános fórumba, ezért ha kérhetem, err?l priviben válaszolj.
Köszi.
Éva
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.04.18 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Éva!

Privi hamarosan megy!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Holdacska
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.04.20 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Balázs! Smile
Szerelmi téren nem vagyok valami szerencsés.Most vagy egy párkapcsolatom,pontosabban kialakuló félben.Azt szeretném tudni,ezen téren mit várhatok Shocked
Az adataimat priviben küldeném el.Kérlek jelezd a beleegyezésed,mivelhogy nem tudom a pontos születési órámat,több személyes adattal kellene szolgáljak.
elöre is köszönöm Smile
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.04.20 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holdacska!

Várom a privit!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
tunderke
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.05.05 19:21    Hozzászólás témája: Szerelem Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Balázs!

Már rég nem járt nálam a szerelem Sad, pedig már nagyon várom Embarassed
Szerinted van rá esélyem arra, hogy mostanában találkozok vele?[/code]
Maya
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.05.30 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Balázs!

Párkapcsolati téren szeretném ha megnéznéd, mi várható.
Iletve, lenne egy különös kérésem, szeretném, ha a páromnál megnéznéd, hogy volt-e, nagyon negativ ciklusa, már úgy értem, nagyon arrogáns, indulatos és obszcén magatartása van, ami az élet minden területén problémát okoz. ? ebb?l szinte semmit nem hajlandó érteni, mindenen túllép,stb.
Van e valami jelzés arra nézve, ami ezt a magatartását indokolja, és mi várható a mi kapcsolatunkban.
Adataink: Maya: 1966 10 26 06.25 Budapest
Párom: 1961 07 25 22.30 Budapest
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban