Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

viccek
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Humor
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.04 01:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Zenei gyakorlat! Smile

Mi is az a metal?
A legegyszer?bb módon úgy írhatjuk le a különböz? stílusokat, ha vesszük a következ? alaphelyzetet: Egy gonosz sárkány elrabolt egy gyönyör? királylányt, és egy
h?s lovag a megmentésére indul. Mi történik?

A HEAVY METAL FAJTÁI:

HEAVY METAL: A lovag bedübörög Harley Davidsonján, levágja a sárkányt, bedob egy sört, magáévá teszi a királylányt.
GRIND METAL: A lovag megjelenik, teljesen érhetetlenül sikoltozik kb. 2 percig, majd távozik.
POWER METAL: A lovag hófehér unikornisa nyergében érkezik, kikerüli a sárkányt, megmenti a királylányt, majd az elvarázsolt erd? közepén szerelmeskednek.
TRASH METAL: A lovag megjelenik, legy?zi a sárkányt, megmenti a királylányt, és ez utóbbit magáévá teszi... gyorsan, és önz?n.
FOLK METAL: A lovag néhány haverjával érkezik, akik heged?n, sípon, dobon, lanton, és egyéb furcsa hangszereken játszanak. A sárkány a rengeteg tánc közben elszenderedik, a lovag a királylány nélkül távozik.
VIKING METAL: A lovag sárkányfejes hajón érkezik, hatalmas csatabárdjával megöli a sárkányt, megf?zi, majd megeszi, halálra er?szakolja a királylányt, felprédálja a kastélyt, majd porig égeti, miel?tt elmenne.
DEATH METAL: A lovag eljön, megöli a sárkányt, magáévá teszi a királylányt, ?t is megöli, majd távozik.
BLACK METAL: A lovag éjfélkor érkezik, levágja a sárkányt, a tetemet karóba húzza a kastély el?tt, análisan magáévá teszi a királylányt, iszik a véréb?l, majd szertartásosan megöli. A meggyalázott királylányt a kastély el?tt karóba húzza.
DOOM METAL: A lovag megérkezik, meglátja a sárkányt, rájön, hogy sosem tudná legy?zni, depressziós lesz, és öngyilkosságot követ el. A sárkány felfalja ?t és a királylányt is.
PROGRESSZíV METAL: A lovag gitárral érkezik, 26 percig szólózik a kastély el?tt, a sárkány öngyilkos lesz az unalomtól. A lovag felmegy a királylány hálószobájába, újabb gitárszólót ad el?, amibe a konzervatóriumban végz?sként tanult összes technikáját beleszövi. A királylány megszökik, és a HEAVY METAL lovag keresésére indul.
GLAM METAL: Az érkez? lovagot meglátva a sárkány röhög?görcsöt kap, és beengedi a kastélyba. Az bemegy, ellopja a királylány sminkkészletét, és megpróbálja gyönyör? rózsaszínre festeni a
kastélyt.
INDUSTRIAL METAL: A lovag zsíros, fekete b?rkabátban érezik, obszcén kézmozdulatokat tesz a sárkány felé, mire a mesebeli kidobóemberek kikísérik a meseerd?b?l.

Van egy olyan érzésem, hogy ez csak nekem tetszik! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.05 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

wehhehehe...nem tudom hol találtad, de nagyon jó!
amúgy meg nem is tudtam, h ennyiféle metálstílus létezik (kb. 6-ot ha ismerek ezekb?l...) Razz
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.05 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

És még három! Laughing

KERESZTÉNY METÁL: A lovag a templomból hazafele jövet néz be, és egy balladát énekel a sárkánynak arról, hogy Jézus szereti, és felé kellene fordulnia. A sárkány azonnal megtér, és amikor a hercegn? "köszönetet akar mondani" a lovagnak, az így válaszol: "Sajnálom, nem hiszek a házasság el?tti szexben."
GHOTIK METÁL: A sárkány megöli a királylányt akit a lovag nagyon szeret ,ezért végez magával amiért nem sikerült megmentenie a királylányt. Meg sir!
LOVE METÁL:A lovag mikor meglátja a királylányt azonnal beleszeret és búgó hangon elénekel egy balladát arról, hogy ez mennyire fáj neki.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006.03.06 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bogár Iván Balázs írta:

Van egy olyan érzésem, hogy ez csak nekem tetszik! Smile

Ez egy rossz érzés kedves Iván! Tetszik nekem is, mert rengeteg ismeretet szerezhetek bel?le, amivel villoghatok kamaszkörökben. Laughing Wink
(hangya voltam)
Vissza az elejére
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.06 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hogyan készüljünk az apaságra/anyaságra?

1. Az apaságra való felkészülésként el?ször menj le a legközelebbi háztartási boltba, öntsd a pénztárcád tartalmát a pultra, és mondd a pénztárosnak, hogy nyugodtan szolgálja ki magát. Azután menj a szupermarketbe, és intézd el, hogy a fizetésedet közvetlenül nekik utalják át. Majd menj haza és vedd el? az újságot, és most utoljára olvasd el.

2. Miel?tt vállalkoznál a gyerekre, találj egy házaspárt, akik már szül?k, és fedd meg ?ket nevelési elveik, türelmetlenségük, alacsony t?résszintjük miatt, és hogy hogyan engedhették meg gyerekeik ilyen mérték? elkanászosodását. Adj tanácsokat, hogyan javíthatnának gyermekeik alvási szokásain, vécéhasználatán, étkezésnél tanúsított magatartásán és általános, viselkedésén. Élvezd ki a helyzetet - ez az utolsó alkalom, hogy minden kérdésre tudni fogod a választ.

3. Ahhoz, hogy átérezd az elkövetkezend? éjszakákat, sétálj a szobában fel s alá délután 5 órától este 10-ig, válladon egy 4-6 kilós nedves csomaggal. 10 órakor tedd le a csomagot, állítsd be az ébreszt?órát éjfélre, és menj aludni. 2-kor kelj fel, és sétálj megint a csomaggal fél óráig. Állítsd be 3-ra az órát. 3-kor, amikor megszólal a vekker, kelj fel! Énekelj a sötétben halkan 4 óráig. Állítsd be az órát 5 órára. Kelj fel és csinálj reggelit! Csináld ezt 5 éven át és közben nézz ki boldognak!

4. Képes vagy elviselni a rendetlenséget, amit a gyerekek csinálnak? Hogy ezt megtudd, kenj csokoládékrémet a kanapéra és lekvárt a függönyökre! Dugj egy halat a hifitorony mögé, és hagyd ott egész nyáron! Dugd az ujjaidat a virágágyásba és húzd végig a frissen festett falon. A foltokat fesd át zsírkrétával! Na, hogy tetszik?

5. A kisgyermekek öltöztetése nem olyan könny?, mint amilyennek látszik. Végy egy polipot, és egy hálós szatyrot. Rakd a polipot a szatyorba úgy, hogy egyik karja se lógjon ki sehol! Rendelkezésre álló id?: egész reggel.

6. Végy egy tojástartó dobozt. Egy ollóval és egy doboz festékkel csinálj belole krokodilt! Végy egy tekercs vécépapírt, amib?l ragasztószalag és némi celofán segítségével csinálj egy karácsonyfát! Végül, végy egy tejesdobozt, egy ping-pong labdát és egy üres pilótakekszes dobozt, és készítsd el az Eiffel-torony pontos mását! Gratulálunk, a helyed biztosnak látszik az óvodai csoportban.

7. Felejtsd el a sportautókat és vegyél egy kisbuszt! Ne is gondolj arra, hogy otthagyhatod a ház el?tt fényesen, csillogóan! A családi autók nem így néznek ki. Vegyél egy csokoládé jégkrémet, és tedd a keszty?tartóba. Felejtsd ott! Végy egy tízforintost és dugd be a magnóba! Vegyél egy nagy doboz csokisparányt, és öntsd a hátsó ülésre! A f?nyíróval néhányszor menj neki a kocsi oldalának! Most már tökéletes.

8. Készülj fel a sétára! Várj a vécé el?tt egy fél órát, majd menj ki a bejárati ajtón. Gyere vissza. Menj ki. Gyere vissza. Menj le az utcára. Gyere vissza. Menj le megint. Sétálj az utcán egészen lassan 5 percig. Vizsgálj meg minden eldobott cigarettacsikket, rágógumit, használt papírzsebkend?t és döglött bogarat útközben. Ugyanazon az úton gyere vissza és ordíts olyan hangosan, ahogy csak bírsz, amíg minden szomszéd ki nem jön és rád nem mered. Add fel, és menj haza! Most már alkalmas vagy arra, hogy sétálni vigyél egy kis gyereket!

9. Mindent ismételj meg legalább ötször. Menj le a szupermarketbe! Vigyél magaddal valamit, ami jól modellez egy óvodás gyereket. Egy feln?tt kecske remekül megfelel a célnak. Ha több gyereket szeretnél, több kecskét vigyél. Vásárold meg a heti zöldséget anélkül, hogy a kecskéket látótávolságon kivülre engednéd. Fizess ki mindent, amit a kecskék megesznek vagy tönkretesznek. Amíg ezt nem tudod könnyen megcsinálni, addig ne is ábrándozz a gyerekekr?l!

10. Vájd ki egy dinnye belsejét és csinálj rá egy kis lyukat. Akaszd a mennyezetre, és lendítsd meg! Végy egy tányér spenótf?zeléket, és egy kanállal próbáld meg a spenótot a lengedez? dinnyébe kanalazni, miközben berregsz, mint egy repül?gép. Csináld, amíg a spenót fele el nem fogy. A maradékot öntsd magadra, de úgy, hogy a padlóra is jusson bel?le b?ven. Most már alkalmas vagy egy 12 hónapos gyerek etetésére!

11. Tanulj meg minden nevet a Power Rangersbol, a Szezám utcából és a Tapsi-hapsiból. Ha a munkahelyeden azon kapod magad, hogy gyermekdalokat énekelgetsz magadban, végre alkalmas vagy teljesíteni a szül?i hivatást!

Razz
Vissza az elejére
zsilip
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.03.06 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ezt küldhettétek volna kicsit korábban is...
Mostmár kés?. Smile
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.06 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

zsilip írta:
Ezt küldhettétek volna kicsit korábban is...
Mostmár kés?. Smile

nosztalgiából akkoris el lehet végezni a gyakorlatokat... Laughing
vagy esetleg kiegészítheted valami frappáns dologgal ha akarod Wink
üdvicsek:m.
Vissza az elejére
Tiferet
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.03.07 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mostmár tudom, mit?l csökken Magyarország népessége... d'oh! Ezt ugyanis én már évekkel ezel?tt olvastam. Engem is er?sen gondolkodóba ejtett... Rolling Eyes még id?ben Dancing

Na jó, ez is csak vicc volt

Pussz!

Közönséges pillanatok nem léteznek.
Vissza az elejére
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.08 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Informatikus feleség

A férj egész éjszaka nem megy haza, mikor reggel
bemegy a lakásba, a felesége már vészjósló tekintettel várja:

- Hol voltál egész éjszaka?

- Nem fogod elhinni! Munka után a titkárn?m behozott nekem
egy kávét, közben amikor lehajolt, beláttam a blúzába.
Ekkor belecsókoltam a nyakába, ? teljesen begerjedt,
letépte magáról a ruhát, és ott az irodában egész
éjszaka szeretkeztünk.

- Hazudsz! Fogadjunk, hogy megint a Windowst akartad felinstallálni a gépedre!

Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.09 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Két id?s pasi beszélget egy Balaton-parti padon,
a naplementét bámulva.
- Te még hányszor tudsz?
- Kétszer!
- Tényleg? S melyik a jobb?
- A nyári!

Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.10 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az állatkertben elszabadul egy denevér. Az ügyeletes rendör kiszáll a helyszínre, majd rövid kergetözés után sikeresen elfogja az állatot, majd behúz neki egyet, csépeli egy darabig, majd a földre dobja a denevért és ráugrál. Végül magasra emelve a döglött állatot elkiáltja magát:
- Batman, Batman csalódtam benned . . .

Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.13 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A fényképészetbe betér egy matektanár:
- Szeretnék errol a filmrol képeket csináltatni.
- 9x13?
- 117. Miért?
Vissza az elejére
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.13 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

8 biztos jel, hogy betegesen féltékeny vagy a barátn?dre:

1. Ha ujjatlan pólót vesz fel, társaságban papírzacskót húzol a fejére.

2. Megtiltod, hogy levágja a lábán a sz?rt és a fülét se gyantáztathatja.

3. A férfiszerepl?k arcát hurkapálcára t?zött számolókoronggal takarod ki a tévében.

4. Az apja is csak akkor adhat neki puszit, ha te közöttük állsz.

5. A legerotikusabb ruhadarab számodra a számzáras lánctanga.

6. Csak ruhában szolizhat, úgy, hogy te a tetején ülsz.

7. Az Othello végén felkiabálsz a címszerepl?nek, hogy liberális buzernyák.

8. Ha külföldre mész, elásod a kertben és utána inkább keresel egy újat.

(by villanyállat)
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.14 08:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha már villanyállat, akkor:

8 átüt? javaslat a tömegközlekedés megreformálására

1. Országos libeg?rendszer kiépítése, amelyhez csatlakozhat a f?városi libeg?rendszer. Nincs dugó, kötött a menetrend.

2. A sikló összekötése a fogaskerek?vel. (M6)

3. A kettes metró négyes metróvá alakítása. (Hátha nem veszik észre, két légy, egy csapás.)

4. Nem kell vasút Ferihegyre egy csomó milliárdból, legyen inkább egy kifutópálya a Kossuth téren, az úgyis üres, a delegációk miatt meg nem kell lezárni a várost.

5. A Duna teljes lefedése, és HÉV vonal kialakítása a helyén.

6. A gyárak és a lakótelepek összeköltöztetése, hogy senkinek se kelljen utaznia. (Új jogszabály alkotása: lakóparkban csak az kap hitelt, aki 300 méteren belül dolgozik.)

7. Legyen persely a buszokon, ahol az adott busz felújítására lehet adakozni. (Esetleg az állatkerti sikereket meglovagolva busz vagy ellen?r örökbefogadási akció.)

8. A taxi fuvardíj feléért lehessen megbeszélni, hogy a hetes busz háztól házig visz.
Vissza az elejére
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.21 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Valódi ellen?rz? beírások gy?jteménye

“Órán rendetlen voltam, tiszteletlenül beszéltem”- és alatta a tanár aláírása.
“Az osztályf?nöki dicséretét még mindig nem íratta alá. Megintem.”
“Tisztelt szül?, Pisti a szünetben osztálytársának étkezésre kínálta nemi szervét. Ezért osztály f?nöki figyelmeztetésben részesítem”
“Kémia óra folyamán padtársával zümmögött és brummogott.”
“Gyermekük óra alatt orvul elfogyasztotta padtársa uzsonnáját.”
“Kémia órán a kísérleti anyagot elfogyasztotta.”
“Gyermeke az órámon írószer nélkül akart írni.”
“Lacinak két ellen?rz?je van. Én mosom kezeimet. Osztályf?nök.”
“Fia olvashatatlanul ír. Bár párszor még így jár jobban.”
“Keszty?ben ül az órán, mert fázik a keze és nem írja a szavakat”
“Óra alatt kukorékolt!”
“A gyerek a szünetben az iskola keretein kívül játszott.”
“A gyerek az órán beszél, és állandóan jelentkezik.”
“Körz?jével veszélyeztette társai testi épségét.”
"Elkobozta társa tízóraiját”
“Fia óra alatt a pad sarkával jéghokisat játszott a terem körül, eközben MÁV bemondásokat tartott, melyben a rólam elnevezett szerelvény közeledtére figyelmeztetett”
“Szellemessége és felt?nési viszketegsége a pofátlanság határait súrolja.”
“Fia a szünetben sztrájkot szervezett. Letörtük.”
“Nem elég, hogy a szünetekben állandóan krétacsatákat vív osztálytársaival, ráadásul mindig veszít.”
“T?vel látta el barátait, hogy osztálytársait szurkálják.”
“Gyermeke azt mondta, hogy szerinte jó gondolat lenne az egyik osztálytársát bántalmazni, ezért figyelmeztetem. “
“Tisztelt szül?, a gyereke állandóan t?lem kér tollat. Lássa el otthon írószerrel.”
“Tájékoztatom, hogy gyerekének egy ideje átható kénszaga van.”

És egy pár méltó szül?i viszontválasz:

“Fia az órán szöll?t (így!!!) evett.”

“Kedves tanárn?, október van, mit egyen a gyerek, banánt?”

“Kedves szül?, tájékoztatom, hogy Péter az étkezdében többször is kézzel evett ev?eszköz helyett.”

“Köszönöm a tájékoztatást, már tanul lábbal is.

“A fiú túl sokat foglalkozik a lányokkal.”

“Tanárn?, kövezzen meg, de én ennek inkább örülök!”

“Jancsika rendszeresen nem issza meg az iskolatejet.”

“Kivégzésér?l gondoskodom.”

“Fia az órán állandóan beszél!”

“Szerintem az anyjától tanulta. Mindkett?nek ellátom a baját!”

“Értesítem a Tisztelt szül?ket, hogy fiuk történelemkönyve lapokból áll.”

“Ellen?riztük, valóban.”

“Katika nem tud olvasni!”

“Ha tudna, nem járatnám iskolába.”

“Tisztelt Szül?! Leánya irodalomórán vihogott. Tanárn?”

“Megdorgáltam. Akkor is vihogott.”

“Tisztelt szül?, fia órán neveletlenül beszélt. Figyelmeztetem.”

Szül?i válasz: “Engem?”

“Megkérném önöket, hogy ismertessék meg gyerekükkel a kulturált vécéhasználat alapjait!”

Szül?i válasz: “Laci szerint ezt ön neki kevésbé cizelláltan mondta: “Ne szarj az ül?kére, te hülye!” Ez kulturált viselkedés???

(by jotnevetsz)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Humor Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
4 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban