Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Bemutatkozó
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tagok egymás közt
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Venus
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.01.20 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Smile

Szerintem is jó ötlet, hogy egy alakuló oldal, alakuló tagjai Wink írjanak magukról.
Az asztrológusok számára magamról : Bp.1970 12. 26. 01 óra 05 perc. Very Happy
Civilben egy magánklinikán dolgozom, és mellette írok (eü. cikkek).
Talán Szepes Mária könyveivel kezd?dött, amikor felismertem magamban, körülöttem néhány dolgot. Majd a reiki útjára léptem, és továbbra is mélyen foglalkoztatott a dolgok pszichológiai és filozófiai háttere. Önismeret, emberek, segítés... Aztán annak felismerése, hogyha mások el?l elhuzigálom a falakat, ahelyett, hogy engedjem, hogy neki menjenek, az nem túl jó hosszú távon. Smile
Egy kicsit tanultam asztrológiát, egy kicsit grafológiát. Inkább a szimbólumok vonzanak, ezért a grafológia az (pl. Rajzteszt) amit fejleszteni szeretnék.
Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.23 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szervusztok! Jól csinálom, már kett?t hozzászóltam, egy privit is megírtam, mire felfedeztem, hogy illene bemutatkoznom... Embarassed Laughing
Persze kiolvastalak Benneteket. Két alkalommal mosolyogtam nagyot. Anyatigris, amikor elmesélted, hogy úgy beszélgetsz, hogy hallgatod az embereket... Ez rám is így jellemz?, néha megdöbbenek, hogy a hozzám legközelebb állóknak fogalmuk sincs arról, hogy mi foglalkoztat már hónapok óta. Néha dacos leszek, azután továbbra is inkább kérdezek, mint mesélek. Laughing
A másik Zsilip, aki állatorvos helyett gyógyszervegyész lett... Bizony én emberorvos szerettem volna lenni és helyette lettem gyógyszervegyész, hasonló megfontolásból. Wink Viszont nem jártam be olyan szép utat, mint Te, Zsilip.
Talán fontos még, hogy nyugdíjas vagyok. Az ezotériához való hozzáállásomat az aláírásom fejezi ki: Tudom, hogy hiszem. (Majd, ha rájövök, hogy miért nem jelenik meg, és megjelenik.)
Örülök, hogy idetaláltam, köszönet érte Anyatigrisnek.
Ha esetleg lényegbevágó információt elhallgattam, rákérdezésre mindent bevallok.
Vissza az elejére
Sieglinde
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.01.26 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szervusztok!
A fórumra hangya révén keveredtem, ? ajánlotta és nem haboztam regisztrálni.
Civilben gépészmérnök vagyok, informatikusként dolgozom.
Elég régóta igyekszem a saját és környezetem életét kellemessé és elviselhet?vé tenni: próbálom megérteni, mi miért történik velem és hogyan tudom befolyásolni. Igazából semmiben nem mélyedtem el, de néhány technikát alkalmazok az agykontrollból, kicsit megtámogatva máshonnan szerzett ismeretekkel. Izgat a betegségek kialakulásának az a megközelítése, amit Dethlefsen és Dahlke m?veib?l ismertem meg.
Összefoglalva: érdekl?d? vagyok...
Dióhéjban ennyi... a lényeget meg majd úgyis megtudjátok rólam a hozzászólásaimból...
Vissza az elejére
hana
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.03 00:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hello!!

"Irányítsatok, végre nincs bennem semmi,
Olyan, ami miatt ne tudnék én nektek megfelelni
Aki én voltam nincs már, aki én leszek nincs még
Szép a tavasz, szép a nyár is, de a legszebb a köztes lét"

Ha majd másképp lesz: bemutatkozok... Wink

Addig is egyébként köszönet hangyának, hogy dobott egy privit, és így elnéztem erre. Wink Puszi hangyusz! Látok itt pár ismer?s embert. Wink
Vissza az elejére
hangya
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.02.03 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Very Happy Nagyüdvözlés Hana! Örülök, hogy látlak! Remélem, ez a köztes állapot gyorsan múlandó lesz... Shocked Ha az, aki leszel, hasonló lesz a régihez, az nagyon jó lesz Smile
tilinkó
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.02.03 14:29    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Mindenki!

Magamról annyit,de annyit tudnék mesélni! Laughing

Két gyönyör? gyermek büszke édesapja vagyok(Flóra 4 éves,Botond 2 éves),nem különben a Felem másik Fele !
Az életem?....... Nem elég ennyi? Mindent elmondtam!
Szeretem az Embereket, mindent mit a Teremt? alkotott!

Hallgassatok sok MUZSIKÁT !(AT. után szabadon!)

Tilinkó
Vissza az elejére
hana
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.03 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

hangya írta:
Very Happy Nagyüdvözlés Hana! Örülök, hogy látlak! Remélem, ez a köztes állapot gyorsan múlandó lesz... Shocked Ha az, aki leszel, hasonló lesz a régihez, az nagyon jó lesz Smile

Drága Hangyusz! még mindig kis hval vagyok hana, és olyan már nem leszek többé...
Gyarapodok, ez pozitív talán... Smile
Vissza az elejére
katica
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.02.10 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

A bemutatkozó oldalon engem is megtaláltok, de ide írok némi személyeset is. 3 gyönyör? gyermekem van. Anna 16, Máté 12 és Luca 10 éves. Szeretek f?zni, beszélgetni, nevetni és mindenféle világmegváltásokon törni a fejem.
És szeretek itt lenni köztetek! Rolling Eyes

"Ami változást a világban szeretnél látni, magadban kell létrehozni."
(Gandhi)
Vissza az elejére
katica
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.02.10 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia hana! (szigorúan kis h-val)

Végre egy Lovasi rajongó! Mi is odavagyunk érte családilag. A kamaszainkkal együttjárunk Kispál koncertekre. Éjjen, éjjen!! Very Happy

"Ami változást a világban szeretnél látni, magadban kell létrehozni."
(Gandhi)
Vissza az elejére
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.02.18 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok. Demuth János vagyok Sopronból. Magamról annyit, hogy közel 10 éve foglalkozom az útkereséssel, ilyen meg olyan és amolyan papírkákat, okleveleket összegy?jtöttem, de nem bírnak nagy jelent?séggel számomra, ezeket nem is sorolom. Sopronban fáradozom az Ezoterikus élet fellendítésén, csináltunk egy honlapot, havi rendszerességgel tartunk el?adásokat, tanfolyamokat, iskolákat, rendezvényeket, és idén el?sz?r csináltam meg az Els? Soproni Ezoterikus Fesztivált is, mely a nagy érdekl?désnek hála, hagyományteremt? lett. Magánemberként egy ruhaüzletben üldögélek mint tulajdonos és eladó egyszemélyben. S?t, még takarítani is én takarítok. Very Happy Hát nagyjából ennyi. Nagyon sok érdekes írást, hozzászólást találtam a fórumon, és nagyon örülök mindenkinek,és annak,hogy egyre több hasonló érdekl?dés? lélektársammal találkozom. További sok sikert kívánok nektek, és élményekben gazdag tapasztalásokat. Smile
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.02.20 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves János!
szeretettel üdvözöllek !
kívánom, érezd jól Magad itt!
üdv:m.
Vissza az elejére
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.02.20 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm szépen Razz
SzFL
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.02.26 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az ezotériával, spiritualitással tudatosan úgy két évvel ezelött kerültem kapcsolatba barátaink révén. Elötte hárítottam a témát, nem figyeltem fel a jelekre. Most már látom, hogy jobban oda kell figyelni az emberekre és magamra. Úgy érzem ez a "civil" életben is sokat segít.
A családi legendárium szerint már ovodás koromtól orvosnak készültem, de volt némi m?szaki érdekl?désem is. Mivel nem vettek fel az orvosira, dolgozni kezdtem és melette tanultam villamosmérnöknek. Az id? tájt kezdett az informatika fellendülni, így programozni kezdtem, majd rendszer üzemeltetéssel foglalkoztam. Jelenlegi munkámban a min?ségirányítási és biztonsági kérdések is szerepet kapnak az informatika mellett.
N?s vagyok, 2 lány (14 és 0,5) és egy fiú (17) boldog édesapja.

Hát "röviden" most ennyit magamról.

Üdv:

Feri
Vissza az elejére
SzOL
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.03.01 09:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Férjnél vagyok egy boldog házasságban, három gyermekünk van /17, 14, 0,5/. Már gyerekkorom óta érdekeltek a "megfoghatalan" jelenségek, mai divatos szóval élve ezoterikus témák. Volt egy-két transzcendentális élményem, de ezekr?l nem igazán tudtam bárkivel is beszélgetni. Néhány évvel ezelött, egy "testelhagyásos" esemény után ez megváltozott. Egyre több olyan embert ismertem meg, akikkel ezoterikus témákról lehetett beszélgetni. Azóta sokkal nyitottabb lettem. Jelenleg a tarot világában mélyültem el, de érdekl?déssel fordulok egyéb "jóstudományok" felé is. Vegyészként végeztem anno, most pedig a tanári diploma letételére készülök.

Ennyit egy nagyobbacska dióhéjban magamról.

Gouranga! /ahogy a krisnások mondják/
Vissza az elejére
viburnum
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.03.07 11:35    Hozzászólás témája: én Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdvözlök MINDENKIT!
Nevemet a fórumra egy növényt?l kölcsönöztem.
Unokáimnak továbbra is "mama" vagyok.
Az alternatív gyógymódok érdekelnek, a természetes gyógymód,
az öngyógyítás és még sok más.
Sziasztok!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tagok egymás közt Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban