Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Bemutatkozó
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tagok egymás közt
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tiferet
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.13 13:35    Hozzászólás témája: Bemutatkozó Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy ez lehetne az a hely, ahol a regisztrált tagok néhány szóval bemutatkoznának. Én kíváncsi vagyok Rátok, érdekel, hogy ki kicsoda, mit tart érdemesnek elmondani magáról, hogy került ide, stb. Persze, ez teljesen önkéntes.

Üdv.

Közönséges pillanatok nem léteznek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.13 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Akkor én elkezdem!

http://www.ezo-info.hu/oldalak/magunkrol.php)
Az Ezo-info-t nagyon komolyan veszem, de a "magánéletben" egy elég laza emberke vagyok. Smile

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.01.14 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sziasztok!
ami lényeges velem kapcs:
3 éve tanulok asztrológiát, Kalo Jen?nél és a Baktayban egyaránt, az ezoizé témák borzalmasan lázba tudnak hozni, de nagyon nehezen fogadom be ?ket, ami azt jelenti, h els?sorban kétkedéssel és szkeptikusan fogadok mindent (talán ezért is haladok lassabban...), és ált. a jelenségek fizikai magyarázatai foglalkoztatnak, ill. szeretem zavarba hozni azokat, akik nálam tapasztaltabbak Very Happy , mégpedig az állandó kérdez?sködésemmel (szerencsére nem mindig sikerül Laughing ).
m.
Vissza az elejére
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.15 16:24    Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tiferet írta:
Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy ez lehetne az a hely, ahol a regisztrált tagok néhány szóval bemutatkoznának. Én kíváncsi vagyok Rátok, érdekel, hogy ki kicsoda, mit tart érdemesnek elmondani magáról, hogy került ide, stb. Persze, ez teljesen önkéntes.

Üdv.

Nem akarsz - esetleg - jó példával elöl járni?

Smile AT
Tiferet
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.15 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves AT!

Legyen kívánságod szerint! Wink

http://www.ezo-info.hu/oldalak/elofizeto_bel.php?elofizeto_id=18

A magánéletben én is sokkal lazább vagyok, mint ahogy talán els? olvasásra t?nik.

Üdv.

Vissza az elejére
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.15 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ja, így könny?! El?re megírt szövegb?l dolgozni...
Wink
AT
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.01.16 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Anyatigris írta:
Wink
AT

és Te mit tudsz mondani Magadról?
Vissza az elejére
Tiferet
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.16 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Anyatigris írta:
Wink
AT

Azt a szöveget is meg kellett fogalmazni egyszer. Ráment pár órám... Wink

Üdv.

Vissza az elejére
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.16 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mária írta:
és Te mit tudsz mondani Magadról?

Asztrológiával kezdtem sok évvel ezel?tt, s ezzel megnyílt a titkok kapuja Wink .
Most éppen a tarotban igyekszem elmélyülni, de igazi hobbim az emberek.
(a párom szerint ha elmegyünk valahová társaságba, akkor tuti, hogy tíz percen belül valaki mellettem ül és meséli az életét Smile )
Merthogy szeretek és tudok kérdezni, és figyelmesen hallgatom is a válaszokat, ja és persze újra-és-újra kérdezek. Szóval jó velem "beszélgetni".
Az ezotériáról azt gondolom, hogy mindenkinek el kell(ene) indulni az önismeret útján - de sürg?sen - s?t jó lenne, ha már az iskolában is tanítanák ennek fontosságát. Mindegy milyen úton indulsz, de juss közel(ebb) önmagadhoz. S akkor talán kerek lesz az életed vagy legalábbis kerekded.
"Civilben" sikeres ember vagyok. Reggel felkelek, este lefekszem, s közben pedig azt csinálom amit szeretek - könyvesboltot.

Ennyi dióhéjban, ha még van kérdésed szívesen válaszolok.

AT

Úgy kerültem ide, hogy részt vettem a honlap el?készít? munkálataiban (konkrétan a tesztelésben).
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.01.16 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Anyatigris írta:

"Civilben" sikeres ember vagyok. Reggel felkelek, este lefekszem, s közben pedig azt csinálom amit szeretek - könyvesboltot.

tényleg? hol és milyen könyvesbolt?
Vissza az elejére
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.16 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mária írta:

tényleg? hol és milyen könyvesbolt?

Tényleg.
Ott, ahol a tartózkodási helyem van.
Természetesen a legjobb a faluban Laughing

AT
zsilip
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.01.18 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdv Néktek.

Péter vagyok, bika, (az asztrológus ismer?seim nem egyeztek meg abban, hogy oroszlán, vagy sz?z-e az aszcendensem Smile civilben vegyésztechnikus. Hogy miért épp ez? Nos, egészen kis koromban állatorvos szerettem volna lenni (az emberekkel akkor még nem jöttem ki olyan jól, irigyeltem az állatok tisztaságát, és bölcsességét).
Ez a pályaválasztás el?tt dugába d?lt, mert kiderült, allergiás vagyok a macskasz?rre. Addigra viszont kezdtem megnyílni az emberek felé is, s ha orvos nem is akartam lenni, de gondoltam majd a munkám során felfedezek valami rendkívüli új gyógyszert, ami megmenti a világot...
Persze id? közben világossá vált, hogy a világot nem a gyógyszerek mentik meg, s?t! Crying or Very sad
De az emberek "megmentése" továbbra is foglalkoztatott, s azt hittem, az alternatív gyógymódok lehet?vé teszik számukra a betegségek megel?zését, ezért kezdtem masszírozni.
Azután arra jöttem rá, hogy az emberek nagytöbbsége tüneti kezelésre jár (bár lehetne rajtuk segíteni, ha akarnák), ugyanúgy, ahogy a gyógyszereket beszedik, igyekeznek minél kevesebb energia befektetéssel kihúzni magukat a bajból.
Ez hiba - gondoltam.
Közben évek óta jártam jógázni, és nekem sokat segített, jó oktatóhoz kerültem, aki a gyakorlatokat szellemi képzéssel egészíti ki.
Az ? felkérésére kezdtem jógacsoportot vezetni immáron 3 éve. Aki gyakorolja a jógát (szerintem), az el?bb-utóbb önmagán változtat, s így már nem tüneti kezelés történik, hanem a problémákat kezdetben fizikai, érzelmi, mentális, végül kauzális síkon oldja meg. S hogy ebbe adjam bele az energiáimat, kell?en beilleszkedettnek t?nt.
Ez aztán életem f? vezérvonalává vált.
Ennek révén a hozzám járó embereken tudok csiszolódni, ?k a tükre annak, amilyen vagyok, a szinkronicisztikus események tárháza áll nyitva rajtuk keresztül.
Szóval egyenl?re úgy hiszem, jó úton járok, de nyitott szemmel, szívvel és szellemmel, hogyha bármikor úgy hozza a sors, err?l is lemondok egy magasabb rend? dolog kedvéért.
Elég b? lére engedtem, a végén még csak annyit szeretnék elmondani, hogy örülök, hogy "készült" egy ilyen oldal is, remélem megtartja a kezdeti magas színvonalát! Köszönet a szervez?knek!
Peti
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.18 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Peti!

Nagyon örülünk (asszem bátran mondhatom a többiek nevében is, de a magaméban feltétlenül!), hogy ide találtál.
Remélem te is aktív részese leszel a fórumnak!
Nagyon érdekes és ígéretes amiket magadról írtál Smile

Szeretettel üdvözöllek
Anyatigris
stellium
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.01.19 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdv Mindenkinek!

Jó ötlet ez a bemutatkozó oldal. Nekem legalábbis segít a megszólalásban (társaságban is el?ször csak figyelek Very Happy )
Az egyéni szolgáltatók oldalon már bemutatkoztam ugyan
- http://www.ezo-info.hu/oldalak/elofizeto_bel.php?elofizeto_id=17 - ,de az olyan hivatalos.

Alapvet?en humán érdekl?dés? vagyok, s nagyon érdekel mind az, ami emberi. Most már b? tíz éve foglalkozom komolyan az asztrológiával. Egyre inkább annak önismereti, pszichológiai irányzatával. Ma már tanítom is a jungiánus pszichológiára alapuló asztrológiát. „Szabadid?mben” egy egészségpolitikai havilap tördel?szerkeszt?je vagyok és weblapokat készítek. N?s vagyok, két gyermekem van (Flóra 9 éves és Kristóf 6 éves). A családom a hobbim, és az olvasás.

Minden jót! Ervin
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.19 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ervin hozzászólásáról eszembe jutott, hogy én nem írtam le, hogy "civilben" mivel is foglalkozom! Egy nemzetközi fuvarozócég export-import csoportját vezetem a repül?téren.

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tagok egymás közt Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban