Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

B?vítési javaslatok
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vélemények, észrevételek, javaslatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.02.14 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

De jó!!!!!!
akkor megérte ennyit reklamálni
kösziiiii Dancing
m. (ezt az ikont öntörvény?en lefoglalom...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.02.14 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Örülök, hogy tetszik Nektek!

Üdv,
BIB
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006.04.25 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Twisted Evil Rolling Eyes Sad Confused Confused
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006.04.25 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Szerkeszt?k!

Nagy segítség lenne számomra(talán másnak is) ha havi rendszerességgel és összefoglalóan megjelentetnétek, hogy pl budapesten milyen pogramok és tanfolyamok, beszélgetések, klubbok látogathatók, vagy milyen tanfolyamokon lehet résztvenni a profilnak megfelel? témákban.

Ennek nagyon örülnék.
köszönettel

Tündér
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.04.25 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Tündér!

Ez lenne a célunk, csak a magyar ezoterikus piac egyel?re arról szól, hogy mindenki csak a saját pecsenyéjét sütögeti, és egy forintot nem hajlandó költeni a reklámra. (Tisztelet a kivételnek!)
Sad

Üdvözlettel,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
peter1973
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006.05.25 06:42    Hozzászólás témája: wqerqwerrrewer Hozzászólás, az előzmény idézésével

I had problems because i couldn't fall asleep.

Very sorry about it.

i tried different piils and the only thing that helps me is V
it's not easy to purchase V because it's too expensive.
i've been trying to buy cheap V for several months...

friends, may be you cant give me advise where to Buy V
The answer is hidden in your question: We can't.

thanks in advance
Not at all.

sorry for too much links, i just never used bb-code so i want to check it.
Never mind, I removed them. That's my job here.

If you really want answer to the question why you can't fall asleep, try to ask one of our experts about the mental background of your situation. In long term it's definitely cheaper and more effective then any pills.

Thanks for your visit,
Siteadmin
Vissza az elejére
liza505
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006.05.31 12:20    Hozzászólás témája: my first post on this forum Hozzászólás, az előzmény idézésével

hi
i'm liza...
Vissza az elejére
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.06.01 09:57    Hozzászólás témája: Re: my first post on this forum Hozzászólás, az előzmény idézésével

liza505 írta:
hi
i'm liza...

ez aranyos volt!
Vissza az elejére
Tiferet
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.06.04 14:08    Hozzászólás témája: Re: wqerqwerrrewer Hozzászólás, az előzmény idézésével

peter1973 írta:
I had problems because i couldn't fall asleep.

Very sorry about it.

i tried different piils and the only thing that helps me is V
it's not easy to purchase V because it's too expensive.
i've been trying to buy cheap V for several months...

friends, may be you cant give me advise where to Buy V
The answer is hidden in your question: We can't.

thanks in advance
Not at all.

sorry for too much links, i just never used bb-code so i want to check it.
Never mind, I removed them. That's my job here.

If you really want answer to the question why you can't fall asleep, try to ask one of our experts about the mental background of your situation. In long term it's definitely cheaper and more effective then any pills.

Thanks for your visit,
Siteadmin

Van itt valaki, aki ezt lefordítaná? én csak nyomokban értem... Embarassed

Közönséges pillanatok nem léteznek.
Vissza az elejére
Szombati Frigyes
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.06.11 13:01    Hozzászólás témája: Fordítás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Tiferet!

Az úriember (hiszen peter néven írt) azt jelezte, hogy nem tud elaludni és erre a problémára csak a 'V'-vel kezd?d? nev? gyógyszer jelent számára megoldást.
Az kérdezte, nem tudunk-e neki olcsó beszerzési forrást. Azt válszoltam, hogy jól látja: nem tudunk.
Mellesleg telenyomta a hozzászólását reklámlinkekkel, amelyek pont ezt hirdetik magukról. Közben exkluzálta magát a linkek miatt. Azt válaszoltam, semmi baj, kiszedtem a linkeket, ez a dolgom itt.

Mária jelezte ezt a hozzászólást, én kimoderáltam, de írtam is néhány sort, hátha visszatér és elolvassa.
Ajánlottam neki, hogy forduljon segít?höz, keresse meg a lelki hátterét a problémájának, mert az hosszú távon egészségesebb és olcsóbb, mint bármilyen pirula.

Hát ennyi.
laci
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006.07.29 11:12    Hozzászólás témája: min?ség Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tisztelt Ezo info
El?ször is gratulálok a honlapjukhoz és a látrehozás gondolatához. A javaslatom hogy vigyenek MIN?SÉGET a z ezoteriaba. Sajnalatosan olvasom az ezo lapokban a két háromnapos "mesterkurzusokat" és hogy ezeket még meg is jelentetik. Önök jól tudják milyen károkat lehet okozni ezzel az embereknek. Az ezoterikában (de másban is)f?leg igaz hogy sziklaszilard alapokra szükséges épiteni a tudást.
Szóval egy oktatási rendszer ami min?ségi és egységes. Sajnos ezoteriában itthon picit ez nehezebb. Az a fontos hogy "én vagyok a legjobb" és nem arról szól aki bejött segitségért, de remélem ez változik. Azért vannak jó tapasztalataim is!
Tisztelettel
Laci
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.07.30 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Laci!

Nagyon örülök, hogy ránktaláltál!

Köszönjük szépen a soraidat! Valóban az lenne a célünk, hogy megpróbáljuk egy kicsit sz?rni a magyar "ezoterikus piacot". Eddig sok ellenállásba és nem nem értésbe ütköztünk, de ezt az oldalt két igen konok és makacs ember hozta létre. Wink
Az ?sz folyamán várhatóak komolyabb átalakítások a lapban, mely talán majd jobban el?segíti a céljaink eléréset.
Addig is szeretettel látunk, regisztrálj bátran a fórumtagok között és, ha van véleményed valamir?l, akkor oszd meg velünk.

Üdvözlettel,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vélemények, észrevételek, javaslatok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban