Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Tanácsadás
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Barabás
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.07.01 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván,

Költözködj csak nyugodtan, b?ven ráér jöv? héten is, ha tudnál némi tanácsot adni.

El?re is köszönöm!
Üdv
Barabás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Holon
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.07.10 21:42    Hozzászólás témája: Asc és I.ház átvonulások Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván,
REmélem jót költözködtél és vizsgáztál. Very Happy
Én is vizsgáztam. Jógából (mint Szaturnusz a 12 házból az ASC-felé. Jó döntés volt.)

MIlyen lesz majd a Nap és Szaturnusz együttállás az ASC-men? És utána sorban jönnek a többiek, át az ASC-en, I házon, együttállva, stb. Ennek a nagy jövés-menésnek mi a lényege, mire érdemes odafigyelni?
Nagy élmény volt a Mars az Asc-en, bár tudatosabban is vehettem volna. Laughing
Szia Holon
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.07.12 00:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Barabás írta:
Kedves Balázs,

Olvasgattam a fórumot, és mint az el?ttem szólók én is egy kis segítséget szeretnék kérni t?led. Amennyiben van egy kis id?d, tudnál vetni egy pillantást a születésnapomra: 1971.Aug.28. / 09:05 délel?tt.
Sajnos az utóbbi fél évben az anyagi helyzetem eléggé megromlott, még soha nem kerültem ilyen helyzetbe, mint most, hogy hiába dolgozom, sajnos nem látom el?re, hogy a követkz? honapokban hogy fogok megélni, hogyan fogom kifizetni a számláimat, ki fogom-e tudni egyáltalán. Szóval teljes instabilitás, a küszködésem ellenére.
Lennél olyan kedves és írnál pár szót, hogy mit látsz a csillagaimban, minek köszönhetem ezt és meddig tart ez az állapot?
Nagyon köszönöm el?re is a segítséged!!!
Szép napot!
Barabás

Kedves Barabás!

Elnézést, csak most kezdem utólérni magam!
Szóval! Minek is köszönheted ezt a helyzetet?
Azt látom, hogy talán egy kicsit túlzásokba estél a költekezés terén. Talán volt valami nagyobb kiadásod, aminek a kifizetését inkább remélted, mint tudtad.
Mikor lesz vége?
Kb. ?sz magasságában, de vigyázz, mert utána könnyen lehet, hogy megint ki kell állnod egy próbát. Könnyen kifolyhat a kezed közül a pénz! Kérlek figyelj oda és ne abból indulj ki, hogy ezen az id?szakon is túllendültél, és majd lesz valahogy!

Üdvözlettel,
Iván
Vissza az elejére
Barabás
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.07.12 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván,

Köszönöm a válaszod, nagyon is igazad van! Sajnos tényleg túlzásba vittem a költekezést az elmúlt években és most iszom meg a levét. De örömmel tölt el, hogy megvilágítottad az alagút végét ! Smile

Egyébként ezek eleve elrendelt dolok?
Tehát amellett, hogy születésünk pillanatában eld?l, hogy mi az a terület, ahol gyengék vagy er?sek leszünk, eld?l az is, hogy mikor lesz az az id?szak, amikor mondjuk túlköltekezzük magunkat?
Írtad, hogy jöv?re is lehet szó egy ilyen periódusról. De ha az ember tudatosan él, akkor ezek kikerülhet? dolgok?
Szerintem egy részük kikerülhet? viszont vannak történések, amiket mindenképp meg kell tapasztalnunk, bármennyire tudatosak vagyunk is.

Te mit gondolsz err?l?

köszönöm még egyszer a válaszod!
üdv
Barabás
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.07.14 00:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia!

Nem. Nem eleve elrendelt dolgok, csak lehet?ségek. Mutatkozhatnak tendenciák az ember életében. Nálad az anyagiak a Jupiter bolygóval vannak kapcsolatban. A Jupiter minden esetben egyfajta b?vülést mutat. Például a Te esetedben ez úgy nyilvánult meg, hogy "túlnyújtóztál" a takaródon. De, ha azt írtad volna, hogy súlyproblámáid lettek, akkor azzal sem nagyon leptél volna meg.
Valóban a tudatos életvezetéssel sokminden megmásítható, he el nem is kerülhet?!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.07.19 00:00    Hozzászólás témája: Re: Asc és I.ház átvonulások Hozzászólás, az előzmény idézésével

Holon írta:
Szia Iván,
REmélem jót költözködtél és vizsgáztál. Very Happy
Én is vizsgáztam. Jógából (mint Szaturnusz a 12 házból az ASC-felé. Jó döntés volt.)

MIlyen lesz majd a Nap és Szaturnusz együttállás az ASC-men? És utána sorban jönnek a többiek, át az ASC-en, I házon, együttállva, stb. Ennek a nagy jövés-menésnek mi a lényege, mire érdemes odafigyelni?
Nagy élmény volt a Mars az Asc-en, bár tudatosabban is vehettem volna. Laughing
Szia Holon

Szia Holon!

Azt, hogy milyen lesz nem tudom megmondani, mert azt te alakítod.
Talán egy kis önfegyelemre taníthat ez az állás. Illetve azt sem szabad elfelejteni, hogy a Szaturnusu mindíg nevel! Én azt gondolom, hogy elérkezhet az ideje annak, hogy azt a sok önismereti munkát, amit magadban/magadon végeztél, végre kamatoztasd a hétköznapi életben.
A nagy jövés-menésr?l csak annyit, hogy az eltart kb. hat évig. Szerintem térjünk vissza rá, ha aktuális!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Holon
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.07.20 21:02    Hozzászólás témája: Re: Asc és I.ház átvonulások Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!
Köszönöm a választ. Ezek szerint most még nem fogok végelgesen megvilágosodni? Cool
Azért kíváncsian várom a Szaturnusz látogatását. A nevelés meg van a jóga részér?l, praktikus és alkalmazható dolgokat tanultam, amelyek pont a hétköznapi életre tanítanak, s nem az elutasítására. Egyébként úgy érzékelem, hogy a fegyelem mellett (ha bevállalom), nekem segítséget is hoz ez a Szaturnusz. (házat vettünk vidéken, igaz az összes pénz erre megy most, de cserébe minden simán és tökéletesen megy)
A nagy jövés menésen a jelenlegi 12-es ház, ASC és I. ház átvonulásokat értettem, de hát majd megtapasztalom magam.
A következ? 6 évem nem lesz unalmas, kb. ezt sejtem a másik "átvonulás" sorozatból. Very Happy
Szia Holon!
picur
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.08.06 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia, Bogár!

Én is szeretném a segítségedet kérni! Smile
Vidéki kórházban dolgozom, f?n?vérként, most ?sszel kezdem levelez?n az eü. f?iskolát. Nagyon bizonytalan mostanság a kórházak helyzete (is), a miénk sem kivétel... Confused
Azt szeretném megtudni, mit látsz ezzel kapcsolatban? Megmarad-e a munkahelyem vagy váltani kényszerülök? Kell-e tartanom egyes rosszakarók (mert azok is vannak) áskálódásaitól vagy képes vagyok leszerelni ?ket?

És még egy kérdésem lenne, látszik-e a horimban valamilyen köt?dés az ezotériához, különösen az asztrológiához? Mert igazán nem tudom megmagyarázni miért, de nagyon foglalkoztat. Think

Születtem: Szigetvár, 1968.06.28. 16.48

Köszönettel: Picur
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.08.06 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Picur!

Igazából nem tudom megmondani, hogy kell-e váltanod!
Az látszik, hogy most egy kicsit bizonytalan helyzetben vagy de, hogy ennek mi lesz a pontos kimenetele, az számomra ismeretlen. Sajnos valóban lehetnek körülötted olyan emberek, akik nem a legtisztább szándékkal fordulnak feléd.
Most igazából egy kis visszavonulást tudnék neked ajánlani. Az év vége, jöv? év eleje lehet az az id?szak mikor "kitisztulnak" a gondolataid és optimalizálódik a helyzeted.

Az ezoteriához való vonzódás látszik a képletedben. Az MC-cen áll az Uránusz. (MC: A X ház csúcsa, ide tartozik a karrier és a hivatás is. Uránusz: nagyon sok minden mellett ez az asztrológia jel?l?je is.) Ha érdekel az asztrológia és van lehet?séged jobben elmélyedni benne, akkor harjá! Ne tartson vissza semmi! Wink

Üdvözlettel,
Iván
Vissza az elejére
picur
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.08.06 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!

Nagyon köszönöm a gyors választ és igyekszem megfogadni a tanácsodat! Ha teljesen nem is vonhatom ki magam a "forgalomból", azon leszek, hogy a háttérben maradjak, amennyire lehet! Úgyis elkezd?dik a suli, az már eleve havonta 1 hét távollétet jelent.

Köszönöm a biztatást az asztrológiával kapcsolatban, azt hiszem, kellett ez a meger?sítés ahhoz, hogy komolyabban merjek foglalkozni vele!

Még eszembe jutott valami: Rák létemre nem vagyok valami házias. Embarassed Ellátom a háztartást, de nem vagyok egy házitündér. És nem igazán szeretek pl. f?zni. (Nagy szerencse számomra, hogy a párom viszont annál inkább!) Rolling Eyes Nincs gyermekünk sem, mert mindig úgy alakultak a dolgok, hogy "most nem jó, majd..." 38 évesen pedig már nem biztos, hogy a szülésen kellene gondolkodnom, mert 55-60 éves lennék, mikor ? a legvadabb kamaszéveit élné.
Ha van ezzel kapcsolatosan is valami jó meglátásod, szívesen veszem!

Ezer köszönet és hála! Picur
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.08.07 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Picur!

Minden jegyhez tartozik egy égitest is a horoszkópunkban. A Rákhot a Hold. Ez neked az Oroszlánban áll, ami inkáb tesz téged otthon kényelmessé, mint háziassá. Viszont nagyon er?s benned a kötelességtudat, ezért a háziasszonyi teend?idet ellátod, de csak addig, hogy "ne érje szó a ház elejét".
Valahol a kötelességtudatodban kereshet? a gyermektelenség oka is. Te egy jó értelemben véve fanatikus egészségügyi dolgozó vagy, aki valóban hivatásnak érzi a munkáját. Így könnyen lehet, hogy (akár tudattalanul is) azt érzed, hogy neked feladatod van, amibe nem fér bele, hogy egy-két évre lelépsz a színr?l és babázol.

Szeretettel,
Iván
Vissza az elejére
picur
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.08.07 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!

Nagyon köszönöm a válaszaidat!

Ezek szerint ebben a földi létben nem az az els?dleges feladatom, hogy házitündér Angel (vagy -sárkány Wink ) legyek.

Köszi még egyszer!

Szeretettel: Picur
Vissza az elejére
Delfin
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.09.24 17:29    Hozzászólás témája: Rejtett aszcandens Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván! Nemrég egy asztrológus úgy állapította meg a rejtett aszcendenst,hogy az a jegy, amelyikben legalább 3 bolygó áll. Én nem így tanultam. Te mit tudsz err?l? Rolling Eyes
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.09.25 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Delfin!

Én úgy tanultam, hogy a rejtett aszcendens úgy lehet megállapítani, hogy a képlet összes tényez?jének (planéták, f?tengelyek)a min?ségeit összeadjuk és ez kiadja egy jel min?ségét, amit rejtett aszcendensnek hívunk. Ezzel az a baj, hogy ahány ház, annyi szokás! Valaki számol itt MC-vel és Holdcsomóponttal is, van aki ezeket figyelmet kívül hagyja. Szerény véleményem szerint meg semmi új infót nem árul el a horoszkóp tulajdonosáról, ha megállapítjuk a rejtett aszcendensét.

Üdvözlettel,
Iván
Vissza az elejére
Delfin
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.09.26 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszi Iván! Én is így tanultam,de elbizonytalanodtam egy kicsit. Megkérlek,hogy pillants rá a horoszkópomra! Azt szeretmém tudni,hogy mi az életfeladatom. Tudod több szem... Smile Ja és a kettes házban lév? bolygók milyen képességeket,ill. mit jelölnek? Szeretnék valamit kezdeni magammal. Mit tegyek? Merre induljak? Question Question Question Question Question
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
7 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban