Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Tanácsadás
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Holdacska
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.05.24 00:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!
(nekem a Bogár megszólitás jobban tetszik)
Elküldtem az adataim priviben,feltételezem,hogy elegendö.Attol tartok zavaros év vár rám...de ezt Te jobban látod.
Üdv.Holdacska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.05.24 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holdacska!

Elegend?k az adatok. Csak éppen tanulmányi kötelességeimnek tettem eleget és nem volt id?m asztrológiával foglalkozni. Igérem, hogy egy-két napon belül válaszolok!

Üdv,
Iván
(a bogárra is hallgatok Smile )
Vissza az elejére
Holdacska
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.05.24 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Bogár!
Természetes,hogy a tanulás az elsö!türelmesen várok.
Üdv.Holdacska
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.05.27 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holdacska!

Megszültem végre a választ. Azt hiszem, hogy egy kicsit sötéten látod a helyzetet! Akkora baj nincs.
Vegyük szépen sorra.
Anyagiak:
- Ez az év valóban nem az esztelen pénzköltésr?l szól. Célszer? lenne most, ha a rövidtávú kecsegtet? ajánlatok helyett megpróbálnál egy kicsit hosszabb távra tervezni. Ez az id?szakod egyébként is alkalmas arra, hogy megteremtsd magadnak az anyagi biztonságot életed végéig.
Párkapcsolat:
- Kibogozhatatlanok a szálak. Elég egyszer?en nem tudom megmondani, hogy mi is zajlik pontosan. Egy biztos! Pár hónapon belül kiderül az igazság! Talán az sem ártana, ha egyfajta távolságtartással szemlélnéd most a partneredet!

Azt a kifejezést használtad, hogy zavaros éved lesz. Én inkább azt mondanám, hogy s?r?. Sok minden megeshet veled. Segítene, ha célokat jelölnél ki magadnak és ezek megvalósításába fektetnél nagy energiákat, mert tényleg bizonytalannak t?nsz és így fél?, hogy energiáid nagy részét a "körömrágás" köti le.

Ja! Az aszcendensed Rák. kb. 22-25° körül van. (Majd még pontosítom.)

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
Holdacska
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.05.27 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Bogár!
Köszönöm hogy idot szakitottál rám!Elbizonytalanodtam,való igaz,mert nehezem élem meg a változásokat.És amint Te is irod kibogozhatatlan,ezt is élem meg,ezt is érzem,de nem szeretném még pár hónapig ezt átélni,igaz meggondolatlanul kilépni sem szeretnék.
Ismételten köszönöm szépen
Holdacska
Vissza az elejére
Magnes
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.06.04 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Bogár!

Egy kérdésem lenne feléd, ha zavarhatlak!Smile
Szval a tranzit szaturnusz érdekelne ami az ascendensen halad át. Ha jól látom nálam a 12.házból lassan ballag az ascendensem felé...
Azt olvastam, hogy ez egy átalakulási folyamat, mikor bizonyos dolgok átértékel?dnek, kevésbé fontos dolgok elt?nnek az életb?l, fontosabbak pedig aktivizálódnak. Ha átér az I. házba ez a hatás gondolom átalakul. Gondolom a szaturnusz bármelyik házon is halad át, fontos hatást képvisel, mégis mit sejtet még az ascendensen való áthaladása? Ill. ha tudatosan próbálom mégélni a hatását, hogy tehetem könnyebbé ezt az id?szakot? Eddig mióta a 12.házban van, jó adag önkeresést, bizonytalanságot hozott magával, és még mindig nem érzem letisztulva a dolgokat, tehát továbbra sem tudom merre vezet az utam tovább.
Meddig tart még ez a hatás,ill, mikorra látszódik, hogy egy kicsit kikristályosodnak a céljaim?

Nagyon köszi el?re is a segítségedet!!
ja, és az adataim: Bp, 1981.04.23. 12:14 - N?

Szia!
Vissza az elejére
skoszi
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.06.07 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tud valaki segíteni, hogy mi okozhatja hónapok óta tartó és fokozódó problémáinkat, sikertelenségeinket? A férjemmel 2006. febr. 25-én beköltöztünk új házunkba és azóta mintha csapás csapás hátán érne minket, bár már ez a dolog 2005 decembere óta megfigyelhet? szerintem. Valaki aki hozzáért? és van esetleg némi tapasztalata ránézne a horoszkópunkra? Én 1977.08.02 10 óra 45 Pécs, férjem pedig 1976. 06.04. 06.00 Pécs, /kislányunk 2003.09.18 hajnali 4 óra 50-kor született Mohácson/.
Már nem csak anyagi, de egészségi problémáim is lettek. Korábban nagyon jó anyagi körülmények között szuper párkapcsolatban és kíváló egészségben éltünk. Most pedig kezd minden összed?lni. Illetve keresek Pécs környékén megbízható asztrológust, személyes horoszkóp elkészítéséhez.

Köszönöm el?re is az esetleges segítséget
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.06.11 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mindenkit?l elnézést kérek, de vizsgázom éppen és így nem tudok gyorsan reagálni a felmerült kérdésekre. Kb. 1 hét elteltével mindenkinek válaszolok.

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.06.19 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Magnes írta:
Kedves Bogár!

Egy kérdésem lenne feléd, ha zavarhatlak!Smile
Szval a tranzit szaturnusz érdekelne ami az ascendensen halad át. Ha jól látom nálam a 12.házból lassan ballag az ascendensem felé...
Azt olvastam, hogy ez egy átalakulási folyamat, mikor bizonyos dolgok átértékel?dnek, kevésbé fontos dolgok elt?nnek az életb?l, fontosabbak pedig aktivizálódnak. Ha átér az I. házba ez a hatás gondolom átalakul. Gondolom a szaturnusz bármelyik házon is halad át, fontos hatást képvisel, mégis mit sejtet még az ascendensen való áthaladása? Ill. ha tudatosan próbálom mégélni a hatását, hogy tehetem könnyebbé ezt az id?szakot? Eddig mióta a 12.házban van, jó adag önkeresést, bizonytalanságot hozott magával, és még mindig nem érzem letisztulva a dolgokat, tehát továbbra sem tudom merre vezet az utam tovább.
Meddig tart még ez a hatás,ill, mikorra látszódik, hogy egy kicsit kikristályosodnak a céljaim?

Nagyon köszi el?re is a segítségedet!!
ja, és az adataim: Bp, 1981.04.23. 12:14 - N?

Szia!

Szia Magnes!

Jók a meglátásaid a Szaturnusszal kapcsolatban. Azt írod, hogy még nem érzed letisztulva a dolgokat. Nyugodj meg. Majd, ha beér az I. házba a Szaturnusz, akkor összeáll a kép. Persze nem magától, hanem a Te segítségeddel! Azt tudnám tanácsolni neked ebben az id?szakban, hogy ne ragaszkodj görcsösen semmihez.

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.06.19 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

skoszi írta:
Sziasztok!

Tud valaki segíteni, hogy mi okozhatja hónapok óta tartó és fokozódó problémáinkat, sikertelenségeinket? A férjemmel 2006. febr. 25-én beköltöztünk új házunkba és azóta mintha csapás csapás hátán érne minket, bár már ez a dolog 2005 decembere óta megfigyelhet? szerintem. Valaki aki hozzáért? és van esetleg némi tapasztalata ránézne a horoszkópunkra? Én 1977.08.02 10 óra 45 Pécs, férjem pedig 1976. 06.04. 06.00 Pécs, /kislányunk 2003.09.18 hajnali 4 óra 50-kor született Mohácson/.
Már nem csak anyagi, de egészségi problémáim is lettek. Korábban nagyon jó anyagi körülmények között szuper párkapcsolatban és kíváló egészségben éltünk. Most pedig kezd minden összed?lni. Illetve keresek Pécs környékén megbízható asztrológust, személyes horoszkóp elkészítéséhez.

Köszönöm el?re is az esetleges segítséget

Szia Skoszi!

Elnézést, hogy csak most tudok válaszolni!
A problémáitok gyökere egész egyszer?en annyi, hogy túlvállaltátok magatokat, és erre a sors behúzta a féket. Az lenne a legcélszer?bb, ha megpróbálnátok minden tövir?l-hegyire átbeszélni a pároddal. Az anyagi problémáitok megoldódhatnak pár hónapon belül, ha tudatosan próbáljátok kormányozni az életeteket. Nem látom, hogy minden összed?lne körülöttetek de, hogy nehéz id?szakban vagytok az kétségtelen. A megoldáshoz egy jó nagy adag kezdeményez?képességre és kockázatvállalásra van szükségetek. Lehet, hogy ez hivatásmódosulással, munkahelyváltoztatással is jár majd.
Kapásból nem tudok Pécs környékén asztrológust, de megpróbálok keríteni egyet! Amennyiben találok, akkor privát üzenetben elküldöm az elérhet?ségeit.

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Magnes
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.06.22 06:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Bogár!

Köszönöm a válaszod!Smile Akkor ezek szerint most már számíthatok vmiféle stabilitásra, változásra? Szval rajtam múlik....? Az, hogy egyfolytában agyalok gondolom az nem a megoldáshoz segít? Rolling Eyes Wink
Amúgy ez a nem ragaszkodom semmihez érzés egy ideje elkísér, de én sodródásként élem meg, és ebb?l is szeretnék már célirányosabban kilépni...
Az I.ház az én háza, tehát gondolom most az önismereten lesz a hangsúly?

Mégegyszer köszi!!
Szia!!
Magnes
Vissza az elejére
Barabás
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.06.26 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Balázs,

Olvasgattam a fórumot, és mint az el?ttem szólók én is egy kis segítséget szeretnék kérni t?led. Amennyiben van egy kis id?d, tudnál vetni egy pillantást a születésnapomra: 1971.Aug.28. / 09:05 délel?tt.
Sajnos az utóbbi fél évben az anyagi helyzetem eléggé megromlott, még soha nem kerültem ilyen helyzetbe, mint most, hogy hiába dolgozom, sajnos nem látom el?re, hogy a követkz? honapokban hogy fogok megélni, hogyan fogom kifizetni a számláimat, ki fogom-e tudni egyáltalán. Szóval teljes instabilitás, a küszködésem ellenére.
Lennél olyan kedves és írnál pár szót, hogy mit látsz a csillagaimban, minek köszönhetem ezt és meddig tart ez az állapot?
Nagyon köszönöm el?re is a segítséged!!!
Szép napot!
Barabás
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.06.27 07:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Barabás!

Hogy válaszolni tudjak kérlek, írd meg, a születési helyedet is!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Barabás
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.06.27 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Balázs,

Budapest lenne!

Szép napot, és el?re is köszönöm!
Barabás
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.06.30 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Barabás!

Nem vagy elfelejtve, csak éppen költözöm. Remélem, hogy a jöv? héten már tudok asztrológiával is foglalkozni!

Köszönöm a türelmet!
Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
6 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban