Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Tanácsadás
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Holon
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.03.11 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!
Kellett néhány nap, amíg emésztettem, amit írtál.
Szóval én úgy érzem, hogy szükséges tudattalanban kutakodnom és azt hiszem nem fogok elszállni. Viszont ne kérkedjek vele, ugye erre céloztál a bátorkodással. Szellemi utat választottam 10 éve, és tudom, hogy ezen kell maradnom, ez számomra nagyon egyszer? és magától értet?d?. Ehhez hozzátartozik, hogy befelé nézzünk, ki milyen mélyre akar v. szeret.
Aztán persze vigyázni is kell, hogy mire találunk ott, kezelni kell.
Igaz, sok módszert kipróbáltam, és kb. 1 éve érett meg bennem az igény, hogy ne sok lyukat fúrjak, hanem egyet és jó mélyet. Ezért választottam a jógát és hát az asztrológia is nagyon tetszik. Érzem is a korlátaimat, hogy mennyire nehéz 1 dologra figyelnem, és abban fokozatosan elmélyülnöm, de érzem a jó hatásait is, mert más összefüggésekben is látom már magamat és a dolgokat, és segít feldolgozni az eddig érthetetlent, illetve segít elengedni az állandó gondolkodást. Laughing
Vagyis csak most kezdem el érteni, hogy a kevesebb több, pld. egy bokakörzés lehet hogy több mint akármilyen dinamikus jóga gyakorlat.

A Rák típusú megjelölés nem volt eléggé szabatos és "szakmai" Sad
Szóval egy nagyon érzelmes, érzékeny pasi az illet?, és nagyon kényelmes és lusta.....szeret csokit enni (táblákat) és tv-zni .... Wink
És Te hogyan éled meg a Nap-Plútó kvadrátot?
Köszönet Holon
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.13 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holon!

Nem vagyok egy szadista alkat, de annak örülök, hogy emésztetted az írásomat!

Majd még írok, de most egy kicsit le vannak merülve az elemeim.

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.14 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holon!

Lehet, hogy megint kiborító leszek, de engem érdekelne, hogy milyen utak vannak még a szellemin kívül!?
Ne érts félre, nem az a célom, hogy kellemetlen helyzetbe hozzalak, csak szerintem ez a szellemi út kifejezés egy divatos "ezo-közhely".
Az egy nagy lyuk hasonlatod nagyon tetszik!

A pasiügyben a véleményemet már leírtam. Az ott leírtakat nem viccnek szántam.

Hogyan élem meg a Nap-Plútó kvadrátot?
Például id?nként vannak elszállt álmaim, ideáim, amit meg is valósítok. Lásd: EZO-INFO Brick wall Imádok széllel szemben.....

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Holon
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.03.15 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!
Hát, hogy örüljél, az írásodat azért kellett emésztenem, mert els?-második és sokadik olvasásra sem értettem! Shocked
És néha az az érzésem , hogy nem tudom rendesen kifejezni magam, nem értenek. Pedig jól áll az a Merkur, csak néha kvadrátol tranzitban....
Szóval a szellemi út számomra valószín? ugyanaz, mint neked, de nem csak hétvégén v. tanfolyamon foglalkozom vele lazítás képpen, vagy divatból, hanem ennek megfelel?en próbálom élni a napjaimat, perceimet. Érzem és látom a korlátaim egy részét, és én inkább nem széllel szemben szeretek pisilni, hanem inkább együtt szállni a széllel.
Ezért, ha megkérdik t?lem mit akarok, kénytelen vagyok azt válaszolni, hogy amit az élet akar t?lem. Very Happy
Hogy milyen utak vannak még: sokféle, amely nem vesz tudomást arról, hogy a létezés nem vaktában megy és történik és hogy az anyag nem vaktában repül az ?rben, és a tudat nem a testben lakik hanem fordítva. Wink (Tudom ez is hit kérdése, de az életmin?ség más ám.)
Az "egy nagy lyuk" hasonlat sajnos nem az enyém, hanem egy jógié, akinek a jóga-rendszerét tanulom. Egy másik: "Nem vagyunk azon a szinten, hogy meg tudjuk állapítani milyen szinten vagyunk."
És ez igaz, bármennyire is szeretnék ezt látni a nyugati ezo-körök és a sok felkent "tanító" itt. De rájuk is szüksége lehet valakinek. Very Happy
Pasi ügyeknek jót tesz a 8. házas jelenlegi Merkúr tartózkodás a jótékony Plútó meg Mars behatással = Momentán nem érdekel, de majd ez is elmúlik. Very Happy
Megvígaszataltak nem rég, hogy én saját magamnak vagyok a legideálisabb társ. A Nap, a férfi bennem van. Vagyis minden Oroszlán aszcendens? n?re ez igaz? Miért érdekel engem hirtelen ennyire ez a téma, eddig életemben ez nem volt ilyen fajsúlyos, annyira sosem izgatott, most meg néha szinte egész napomat az ezen való variálás tölti ki?
Még biztos lesznek kérdéseim.
Köszönet:
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.19 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holon!

Ez a magamnak vagyok a legideálisabb társ duma, nekem nagyon nem jön be!
Ilyen alapon az összes Rák aszcendens? férfinak sem kell, hogy n?i társa legyen, hiszen ott van ? magának!?
Nemtom ki mondta ezt Neked, de jó nagy marhaságnak tartom!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Holon
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.03.19 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!
Nekem sem! Very Happy
De valahogy megnyugodtam t?le! Very Happy
Köszönet Holon
pipacs
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.04.27 10:55    Hozzászólás témája: tanácsadás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván,

Remélem nem tartassz tolakodónak, de a tanácsodat szeretném kérni a következ?kben: Mostanában kezdenek összecsapni a fejem felett a hullámok. A párommal rengeteget dolgozunk, a koromat tekintve a gyermekvállalást sem szeretném tovább húzni, továbbá az anyagi cs?d is fenyeget bennünket. Lehet, hogy ez csak egy átmeneti állapot s?t tényleg remélem.

Megkérhetnélek arra, hogy vetnél egy pillantást a horoszkópomra, hogy mit tudsz kiolvasni bel?le?

Születési dátumom: 1973. Január 25., 16:45 perc
(a páromé: 1971 Aug. 28.)

Nagyon hálás lennék, ha írnál róla pár sort!
Illetve érdekelne, hogy vállalsz-e részletes asztrológiai elemzést, így a távolból, és mi lenne a költsége.

Hálás köszönettel:
Judit
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.04.27 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Pipacs!

Holnap tudok válaszolni, addig türelmedet kérném!
Légyszi írd meg azt is, hogy hol születtél!

Üdv,

Iván
Vissza az elejére
pipacs
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.04.27 14:57    Hozzászólás témája: tanácsadás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!

El?re is nagyonnagyonnagyon köszönöm a segítséged!!!
Sopronban születtem.

Sok napsütést! Very Happy
szia/Judit
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.04.28 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Pipacs!

Szerintem ott van a kutya elásva, hogy mennyire élvezed, szereted a munkádat. Az, hogy sokat dolgozol teljesen egyértelm?, hiszen a munka az az életterület, ahol igazán ki tudsz teljesedni.
Érdemes lenne átgondolni, hogy mi is az a munka, hivatás ami teljesen kielégítené a vágyaidat! Nekem nagyon úgy t?nik, hogy a sors is azt szeretné neked megmutatni, hogy nem vagy igazán a helyeden.

A gyermekvállalással kapcsolatban az a véleményem, hogy ez pontosan az anyagi bizonytalanság miatt, még nem aktuális az életedben.

Anyagi stabilizálódás, illetve gyermekáldás szerintem a jöv? év második felére várható. Persze nem kell elkeseredneket, mert mindig lesz annyi pénzetek, ami a szükségletek fedezésére elég. Legfeljebb nem most fogtok kocsit, házat venni, vagy két kontinenssel arrébb vakációzni!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
pipacs
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.04.28 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!

Nagyon köszönöm, hogy id?t fordítottál rám, köszönöm a válaszodat!
Igen, igazad van, ahol most dolgozom, nem jelent kihívást nekem, elég egyszer? a munkám. Viszont van egy alakuló cég, amivel elkezdtem foglalkozni, sokkal izgalmasabb és nagyobb távlatokat nyít meg el?ttem, ahol alkalmazni tudom a képességeimet és az eddigi tapasztalataimat és tudásomat. Talán ez az, amir?l írtál. Egyel?re félek beleugrani és hátat felmondani az eddigi munkámnak, mert még nem tudni mi lesz bel?le. Nagyon az elején vagyunk.

Jó tudni, hogy az anyagi oldal majd visszazökken a normális kerékvágásba, csak várni kell rá, meg persze tenni érte.

Sajnos eléggé benne vagyok a korban, így örülnék, ha nem kellene várni a gyermekvállalással jöv? évig. Próbálkozunk, aztán majd összejön, ha a kis jövevény is úgy akarja Smile

Köszönöm még egyszer!!!
Szép napot! Very Happy
Pipacs
Vissza az elejére
Holdacska
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.04.29 00:53    Hozzászólás témája: Szülinapra... Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Bogár,képzeld sikerült törölnöm...(privi)
Azt szeretném megkérdezni Töled,hogy válalsz-e Horoszkop elemzést.Tudod,nemsokára itt a szülinapom,és meg szeretném ajándékozni magam.Ha ez nem a reklám helye,irj privibe.
Valahogy mostanában minden "döcög" Sad .Munka,magánélet,tanulni szeretnék,de mindig valamiért nem lehet...szóval semmi nincs sinen.Optimista vagyok,remélem ez csak egy átmeneti állapot....de meddig tart...? Sad
Köszönettel Smile
Holdacska
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.04.29 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Holdacska, Pipacs!

Privi ment Nektek!

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
Holdacska
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.05.12 02:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Bogár! Rolling Eyes
Ismét zavarlak,de most ez a pár nap alatt a zületésnapom után mintha felfordult volna körülöttem a világ...betegség a családban,anyagi kár...és a párom is minta felszivódott volna Sad ,nem jelentkezik..nem érem el...Ha van rá idöd,kérlek szépen nézd meg miért történtek ezek most 1 hét alatt velem.És azt,hogy ez szakitás részéröl,estleg uj kapcsolata van...? Rolling Eyes
Nagyon várom a csillagok üzentét,és ne kimély,ird amit látsz
Köszönettel
Holdacska
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.05.15 23:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holdacska!

Bevallom férfiasan, hogy most egy kicsit tanácstalan vagyok. Nem nagyon látom a horoszkópodban ezeket az eseményeket, amiket felsoroltál.
Talán, ha bepontosítom a képletedet, akkor egy kicsit okosabb leszek! Küld priviben 5-6 életeseményt min. hónapra pontosan és az alapján el tudok indulni.

Ui.: Persze, nem er?szak csak, ha gondolod!

Üdv,
Iván

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
5 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban