Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Tanácsadás
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.02.06 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

markos tünde írta:
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fÓrumra, mert oly régóta keresek olyan kapcsolatokat, ahol tudok beszélni a gondjaimról, azonban kevés ilyen hely van . MéG KEVESEBB OLYAN EMBER, AKI ÉRTI IS AMIR?L BESZÉLEK.
Most azonban azt érzem jó helyen vagyok.
Köszönöm, hogy vagytok!! Laughing Razz Very Happy

Érezd jól Magad itt, és kérdezzgess bátran!
üdv:m.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.02.07 00:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon köszönjük!

Javaslom, hogy bártan nyissatok topicot a kérdéseiteknek és akkor nem keresztezik egymást a válaszok!

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
hana
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.10 01:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tiferet írta:
hana írta:
Jajj de jó valaki nekem is mondja má meg, hogy jobbra vagy balra menjek??? Rolling Eyes Razz detélleg....

Kedves hana!

Ez attól is függ, hogy most hol vagy! Wink

Én azt látom a horoszkópodban, hogy Neked most els?sorban magaddal van dolgod. Sokszor érezheted úgy, hogy nem értenek meg, hogy nem tudod kifejezni magad, s?t, hogy Te magad sem vagy tisztában saját magaddal.
El?fordulhat mostanában, hogy váratlanul, hirtelen széls?ségesen cselekszel, de az ebb?l adódó helyzetekb?l nagyon sokat megtudhatsz magadról.
A baráti körödben változások várhatók. Letisztulnak a kapcsolataid, lesznek, akik elt?nnek, de aki marad, azzal elmélyül a barátság.

Szeretnél munkahelyet váltani? Azt én most nem ajánlom. Figyelj inkább magadra és a családodra. Rajtad múlik, hogy konfliktus, vagy mély beszélgetés lesz-e egy energiával teli helyzetb?l.

Ha valamilyen otthonoddal, lakásoddal való ügyintézés, tárgyalás, vagy levélírás elintézésre vár, akkor azt ma vagy holnap tedd meg, ne halogasd.

Remélem, tudod használni,amit írtam.

Üdv.

hmm nagyon-nagyon igaz amit írsz...
Munkahelyet váltani, Az már megtörtént, és nem is lehetett volna nagyon másképp. Fulladoztam ott.

Mennyire mennyire igaz, amiket írsz. Shocked hjajj...

Köszönöm. Smile
Vissza az elejére
hana
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.10 01:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mária írta:
markos tünde írta:
Arra a következtetésre jutottam egy 3 évig tartó válási herce-hurca után, hogy leéltem az életem felét teljesen rosszul és téves úton járva,most viszont nagy er?kkel indultam el az önismeret rögös útján.
Nagyon vágyom egy kis békére és megnyugvásra.
Keresem az UTAMAT és nyitott vagyon az új gondolatok és tettek befogadására.

Kedves Tünde (milyen szép név)!
ne gondold, h rossz és téves volt az az út, amin eddig jártál. ez ugyanúgy a Te életedhez tartozik. Talán sosem "indultál volna el" az önismeret útján, ha nem történik az, ami történt!
szeretni kell azt is, aki voltál...
minden jót kívánok Neked:m.

Én is Tünde vagyok.
Szerintem az egyik legcsodagyönyör?bb név.
Nagyon örülök neki, hogy ezt kaptam Anyukámtól.

Tényleg, ennek van valami jelnet?sége? Tudjátok: Nomen est omen, meg minden.

Én például azt a messze men? következtetést vontam le, hogy a COOP-ba meg ilyen helyeken az összes pénztáros, Julika, Marika, Gizike, Icuka, stb.

Tehát ha a gyerekemet valami ilyen névvel illetem, akkor determinálom arra, hogy ne vigye többre, mint hogy pénztáros legyen a helyi közértben. Very Happy Laughing Very Happy

Na ennek azt a százalékát amit poén volt, vegyétek úgy, amit meg komoly azt úgy és válaszoljon valaki pliiiz.

Very Happy
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.02.10 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Hana!

Tudomásom szerint van a numerológiának egy olyan ága, amelyben a bet?k mellé is rendelnek számértékeket és így vonnak le következtetéseket az egyénr?l.
Az asztológia, mint módszer nem tud mit kezdeni a nevekkel.

A nevek és az életsors összefüggéseivel még Hellinger-terápián (családmodell-állításon) találkoztam, de ezt ezen topic keretei között nem szeretném kifejteni.

Továbbra is várom (várjuk) kérdéseiteket!

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
hana
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.10 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bogár Iván Balázs írta:
Kedves Hana!

Tudomásom szerint van a numerológiának egy olyan ága, amelyben a bet?k mellé is rendelnek számértékeket és így vonnak le következtetéseket az egyénr?l.
Az asztológia, mint módszer nem tud mit kezdeni a nevekkel.

A nevek és az életsors összefüggéseivel még Hellinger-terápián (családmodell-állításon) találkoztam, de ezt ezen topic keretei között nem szeretném kifejteni.

Továbbra is várom (várjuk) kérdéseiteket!

Üdv,

akkor átkotródok a numerológia topicba Shiftet zaklatni ezzel. Laughing
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.02.11 00:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Hana!

Asszem Shift nem foglalkozik a numerológia ezen ágával, de ismerek valakit, aki igen.
Link: http://www.ezo-info.hu/oldalak/elofizeto_bel.php?elofizeto_id=3

Neten nem lehet elérni, de hívd fel bátran és hivatkozz rám!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
hana
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.12 01:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bogár Iván Balázs írta:
Szia Hana!

Asszem Shift nem foglalkozik a numerológia ezen ágával, de ismerek valakit, aki igen.
Link: http://www.ezo-info.hu/oldalak/elofizeto_bel.php?elofizeto_id=3

Neten nem lehet elérni, de hívd fel bátran és hivatkozz rám!

Üdv,
Iván

óhh thnx. Very Happy
Vissza az elejére
Venus
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.24 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves hana.... Very Happy

ez a hely itt a tündék gy?lési helye, úgy t?nik... Laughing
én is...
Nomen est omen...
Vajon miért is lehet ez itt? Mert, mint tudod, a nevünk nem túl s?r?...

Tünde Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Tiferet
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.02.25 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha már itt tartunk, én is az vagyok. Embarassed
Bár csak félig, mert a második keresztnevem az. (De a családban csak arra hallgatok, máshol meg csak az Évire. Szelektív hallásom van. Wink)

Közönséges pillanatok nem léteznek.
Vissza az elejére
Venus
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.27 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván! Very Happy

Szerinted, gyermekáldás ügyben vajon milyen esélyeink vannak? Úgy érzem, mintha valami pszichés gát lenne, ami miatt úgy látom, nehezen jön össze nekünk egy ici-pici Csoda...
én: Bp.1970 12.26 01 05. (mint tudod)
?: Bp.1965 02.05. 13 15

Tudom, hogy nem egyszer?, a kapcsolatunk számomra komoly tanulási utat jelent (Így, néha belehalok). Ott van ugye Szaturnusz...alapjaiban az apámmal nem rendezett dolgok is visszaköszönnek...na meg a harcok. Gyermeket szeretnénk, de sokszor megingok. Crying or Very sad

Köszi: TÜnde
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.02.28 00:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Venus!

Egy kis türelmet kérnék t?leg, mert a számítógépem éppen sztrájkol! Sajnos nem tudok hozzáférni az asztró programomhoz!
Szerintem az oldalt látogató többi asztrológus is tud használható infóval szolgálni számodra, amennyiben felhatalmazod ?ket! Én sajnos még igéretet sem tudok tenni arra, hogy mikor tudok válaszolni.

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Venus
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.28 08:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván! Smile

Természetesen, ha írok ide, és ilyen nyíltan, akkor más véleménye is ugyanolyan fontos. Smile
Sajnálom,hogy nem m?ködik a géped, de szerencsére ez az oldal fantasztikusan állja az id? sarát. Very Happy

Szép napot: Tünde
Vissza az elejére
Holon
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.03.01 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Bogár! (ugye nem baj, ha így szólítalak)
sikerült megtalálnom a fórum folytatását is! Smile
Még lenne kérdésem párkapcsolati ügyekben is.
Kissé megérintett Martisa hozzászólása, én a másik oldal vagyok, mindig azt érzem engem ejtenek. Az öngyilkossághoz túl stabil vagyok, de most kellett rájönnöm 10 év önismeretesdi után, hogy hisztérikus is vagyok - ez lehet a Hold Mars kvadrát?
Attól is hisztérikus lettem, hogy 10 év köldöknézés után lett ez nyilvánvaló, tehát sejtek vmit abból, hogy most még az út elején vagyok.
Egyébként nagyon lassan világosodnak meg el?ttem a saját bolygóállásaim.
Azt javasolták a Hold-Mars kvadrátra, hogy fussak, de nem szeretek, most meg hideg és tél is van. Smile
Nagymamám és anyám negatív hatásai tettenérhet?ek-e benne, magyarul kell-e mélyebben foglalkoznom velük (pszichodráma álom feldolgozás során meglep? élményem volt..... így tíz év munka után ...Smile )??
A harmadik kérdés a 2. házas bolygótársulás. Jupiter-Nap-Plútó.
Az Uránusznak nincs fényszöge. Ez mit jelent?

A Placidus programot milyennek tartjátok?
Ezer köszönet:
Holon

Ui: Szerinem nagyon nemes cselekedet, hogy így tör?dsz az idetévedt emberekkel. Te milyen jegy? vagy?
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.01 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bogár Iván Balázs írta:
Szia Venus!

Egy kis türelmet kérnék t?leg, mert a számítógépem éppen sztrájkol! Sajnos nem tudok hozzáférni az asztró programomhoz!
Szerintem az oldalt látogató többi asztrológus is tud használható infóval szolgálni számodra, amennyiben felhatalmazod ?ket! Én sajnos még igéretet sem tudok tenni arra, hogy mikor tudok válaszolni.

Üdv,
Iván

Szia Holon!

Sajnos még mindig itt tartok! Crying or Very sad
Remélem, hogy a jöv? hét elején már képes leszek válaszolni!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
3 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban