Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Tanácsadás
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.15 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holon!

A javasoknál nagyon jó helyen vagy!
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem azt mondta a Mireisz Laci az asztrológusi diplomaosztómon (nála vizsgáztam), hogy most vagyunk az út elején. Akkor ez nem nagyon tetszett, de rá kellett jönnöm, hogy igaza van!

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Martisa
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.01.26 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!

Segítségre illetve jótanácsra lenne szükségem. A problémám az, hogy a párkapcsolataim mindig vészesen hasonló forgatókönyvet követnek: beleszerelmesedem valakibe, ? is belém, együtt vagyunk egy ideig, majd elkezdem egyre intenzívebben azt érezni, hogy nekem tulajdonképpen mindig is a függetlenség volt a legfontosabb, ezért hosszas tépel?dés után nehéz szívvel - mert senkinek nem szeretek fájdalmat okozni - szakítok, mire az ex vagy öngyilkosságot kísérel meg (sajnos volt rá példa, hogy ez nem maradt kísérelti stádiumban) vagy "csak" lelkileg megy tönkre. Nekem meg marad a lelkifurdalás, illetve az édes szabadság pár hónapig, mert aztán kezd?dik az egész elölr?l.
Szeretném tudni, hogy a képletemben van-e ara válasz, hogy miért ezt a mintát követem, illetve hogyan lehetne ebb?l kilépni? Már azon is gondolkodtam, hogy zárdába vonulok... Sad

Válaszodat el?re is köszönöm, maradok tisztelettel:

Martisa

aki Esztergomban született 1978.01.04-én 09.45 órakor (tudomásom szerint pontos az id?pont)
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.26 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Martisa!

Els? lépésben leszögezném, hogy az általad megadott id?pont szerinti képletet állítottam fel, de szeretném felhívni a figyelmedet, hogy 6 perc eltérés esetén az aszcendensed már nem a Vizönt?, hanem a Halak jegybe esik!
Ám a problémádra a úgy látom, hogy ez a horoszkóp is ad választ!
Véleményem szerint ott van a kutya elásva, hogy nem képviseled eléggé a szabadságigényedet. Hajlamos vagy "feloldódni" egy kapcsolatban és nagyon szeretnél megfelelni a másiknak. De, mint írtad egy id? után kibújik a szög a zsákból, és mégis a szabadságvágyad kerekedik felül.
A kérdés most már valójában az, hogy miért nem hiszed el magadról, hogy valaki szerethet és elfogadhat úgy is, ha Te kinyilvánítod a szabadságvágyadat!?
Csepegtess magadba egy kis önbizalmat, kérlek! (Ha tippekre van szükséged, akkor szerintem kérdezd Katicát a kineziológia topic-ban.)

Arra is érdemes áldozni egy-két szót, ahogy az exek megélik a szakítást! Egyrészt, azt gondolom, hogy minden ember felel?s a saját életéért. Ha valaki eldobja magától, akkor ez csakis saját szabad akaratából következhet be! Ebben nem Te vagy a ludas! Ok és indok között jelent?s különbség van!!!

Remélem, tudsz valamit kezdeni a válaszommal!?

Ui.: A zárdát nem ajánlom! Smile

Vissza az elejére
Martisa
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.01.30 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!

Nagyon köszönöm a válaszodat, úgy gondolom, hogy sok igazság van benne, amit az önbizalomról, illetve inkább anak hiányáról írtál, szintén igaz. Dolgozom rajta, hogy jobban elfogadjam saját magam és hogy sikeresen képviseljem a saját érdekeimet, de nem könny? Sad

Megnyugtatásul: a zárdát azért nem gondoltam komolyan Smile
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.30 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia!

Persze, hogy nem könny?! Nekem is eltartott egy ideig! Smile
Ha úgy érzed, hogy van még kérdésed, akkor írj bátran!

Üdv,

Vissza az elejére
tappi
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.03 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!
Kivételesen az anyagi dolgaim iránt érdekl?dnék. Márciusban vettünk lakást, hitelt vettünk fel rá, a törlesztés idáig rendben ment..
A gond, hogy nagyon nyomaszt mindenféle tartozás, és nem tudom, hogy nyártól, amikor valószín?leg nem fogok tudni már dolgozni, hogyan fogok/fogunk fizetni. Ja, és úgy néz ki, a párom mindennek tetejébe elveszíti az állását..Nagyon odavagyok.. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.02.05 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Tappi!

El?ször is elnézést, hogy csak most válaszolok! Egy kicsit be voltam havazva az elmúlt pár napban.

Nagyon rövid és vel?s leszek. Ne aggódj!!!!

Ha adhatok egy jótanácsot, akkor annyit tehetsz az ügy érdekében, hogy minden helyzetben maradj nagyon következetes. Ki fogjátok fizetni a tartozásokat.

A párod képletében valóban benne lehet egy állásváltoztatás, ám ez inkább pozitív, mintsem negatív iránybam "sül el".

Üdv,

Vissza az elejére
tappi
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.06 00:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm a választ!
Földön járok anyagi ügyekben, valószín?, hogy nem száll el az agyam aggodalmamban...
Páromnak is kezd konkretizálódni a "vég", de nagyon úgy t?nik, hogy mindent egybevetve nem bánja Smile
Mégegyszer, köszönöm a nyugit!

Ui: ma ismét a szerencsések közé számíthatom magam, mert egy karc nélkül szálltam le az összeütközött vonatról..A pohár (minimum) félig tele Wink
Vissza az elejére
markos tünde
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.02.06 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!

Kérem a segítségedet egy jelenleg fontos kérdés eldöntésében.
Munkahelyemen nem érzem otthon magam, ami elkeserít?bb az, hogy (az üzleti világ amiben dolgozom 6. éve)a gazdaságnak ez a szegmense sem vonzó számomra. Megérett bennem végre(mindent ilyen nehezen döntök el)hogy ez nem az én világom.
Mennem kell!? Question

Születési id?m: 1964,11,17, Miskolc. 18,30perc
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.02.06 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Tünde!

Úgy látom, hogy jelen pillanatban van nagyon eleged a jelenlegi munkádból, ezért van nagyon "mehetnéked".
Egyáltalán nem kizárt, hogy elhagyod a munkahelyed, de ezt még ne most tedd! Azt gondolom, hogy ha 3-4 hónap múlva felteszed magadnak a kérdést, hogy hogyan tovább, és akkor is a távozás felé billen a mérleg nyelve akkor menj bátran.
Hogy miért ösztökéllek a megfontolásra? Mert életed egy olyan szakaszában vagy, hogy többé-kevésbé a nyugdíjba vonulásod ideéig kijelölheted magadnak az utadat.

Üdvözlettel,

Vissza az elejére
hana
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.06 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jajj de jó valaki nekem is mondja má meg, hogy jobbra vagy balra menjek??? Rolling Eyes Razz detélleg....
Vissza az elejére
markos tünde
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.02.06 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!
Köszönöm a gyors választ, többé-kevésbé így gondoltam én is a döntés meghozatalát.

Meglep?, érdekes, hogy egy jelent?s döntés el?tt állok, valahogy így érzem én is, bár sokáig azt gondoltam, csak az érzéseim játszanak velem.
Arra a következtetésre jutottam egy 3 évig tartó válási herce-hurca után, hogy leéltem az életem felét teljesen rosszul és téves úton járva,most viszont nagy er?kkel indultam el az önismeret rögös útján.
Nagyon vágyom egy kis békére és megnyugvásra.
Keresem az UTAMAT és nyitott vagyon az új gondolatok és tettek befogadására.
Hálás vagyok a tanácsodért, megfogadom és mégegyszer köszönöm.
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.02.06 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

markos tünde írta:
Arra a következtetésre jutottam egy 3 évig tartó válási herce-hurca után, hogy leéltem az életem felét teljesen rosszul és téves úton járva,most viszont nagy er?kkel indultam el az önismeret rögös útján.
Nagyon vágyom egy kis békére és megnyugvásra.
Keresem az UTAMAT és nyitott vagyon az új gondolatok és tettek befogadására.

Kedves Tünde (milyen szép név)!
ne gondold, h rossz és téves volt az az út, amin eddig jártál. ez ugyanúgy a Te életedhez tartozik. Talán sosem "indultál volna el" az önismeret útján, ha nem történik az, ami történt!
szeretni kell azt is, aki voltál...
minden jót kívánok Neked:m.
Vissza az elejére
Tiferet
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.02.06 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

hana írta:
Jajj de jó valaki nekem is mondja má meg, hogy jobbra vagy balra menjek??? Rolling Eyes Razz detélleg....

Kedves hana!

Ez attól is függ, hogy most hol vagy! Wink

Én azt látom a horoszkópodban, hogy Neked most els?sorban magaddal van dolgod. Sokszor érezheted úgy, hogy nem értenek meg, hogy nem tudod kifejezni magad, s?t, hogy Te magad sem vagy tisztában saját magaddal.
El?fordulhat mostanában, hogy váratlanul, hirtelen széls?ségesen cselekszel, de az ebb?l adódó helyzetekb?l nagyon sokat megtudhatsz magadról.
A baráti körödben változások várhatók. Letisztulnak a kapcsolataid, lesznek, akik elt?nnek, de aki marad, azzal elmélyül a barátság.

Szeretnél munkahelyet váltani? Azt én most nem ajánlom. Figyelj inkább magadra és a családodra. Rajtad múlik, hogy konfliktus, vagy mély beszélgetés lesz-e egy energiával teli helyzetb?l.

Ha valamilyen otthonoddal, lakásoddal való ügyintézés, tárgyalás, vagy levélírás elintézésre vár, akkor azt ma vagy holnap tedd meg, ne halogasd.

Remélem, tudod használni,amit írtam.

Üdv.

Közönséges pillanatok nem léteznek.
Vissza az elejére
markos tünde
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.02.06 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Mária!

Tudod rátapintottál a lényegre, ugyanis ezt a legnehezebb elfogadnom, hogy az is én vagyok, voltam és ez is hozzám tartozik, pedig nagyon szeretném kitörölni.
Már jó ideje tudom, hogy így van jól, azt is hogy azoknak a szörny?ségeknek meg kellett történnie, és azt is hogy én vonzottam be ezeket és tudom hogy értelmük is van. Abban is biztos vagyok h, egy szép napon még hálás leszek azoknak az embereknek akiket most nehéz elfogadnom a környezetemben.
A legnehezebb magamnak megbocsájtani, azt, hogy eddig t?rtem és nem akartam látni ami nyilvánvaló volt.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fÓrumra, mert oly régóta keresek olyan kapcsolatokat, ahol tudok beszélni a gondjaimról, azonban kevés ilyen hely van . MéG KEVESEBB OLYAN EMBER, AKI ÉRTI IS AMIR?L BESZÉLEK.
Most azonban azt érzem jó helyen vagyok.
Köszönöm, hogy vagytok!! Laughing Razz Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
2 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban