Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Tanácsadás
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Delfin
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.09.26 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ja! Budapest, 1966 05. 18. 01h 08. Így már könnyebb lesz. Smile Bár Te nagyon ügyes vagy. E nélkül is megoldottad volna. Smile Smile
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.09.27 00:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Delfin!

Kis türelmet kérek! (kb. két nap)

Köszi,
Iván
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Delfin
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.09.27 00:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Türelmes vagyok. Türelmes vagyok? Na jó, türelmes vagy OK. Köszönöm! Smile
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.09.29 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Delfin!

Els?sorban szeretném leszögezni, hogy nem nagyon szeretem a "mi az életfeladatom" kérdést! De így, hogy rákérdeztél a 2 házra is talán tudok válaszolni!
Szerintem ajánlott lenne, ha a benned lév? tudás nem egy feneketlen kútba kerülne, hanem megpróbálnád ezt a külvilág felé is közvetíteni. Ne nyeld el az információt. Ha úgy érzed, hogy még "nem vagy kész" arra, hogy megfelel?en kiadd magadból azt, ami benned van, akkor jusson eszedbe a segítve gyógyulsz elv! Könnyen elképzelhet?, hogy úgy jutsz közelebb magadhoz, hogy másoknak segítesz!

Üdvözlettel,
Iván
Vissza az elejére
Delfin
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.09.30 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm Iván!
pipacs
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.10.04 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!
Nagyon tanácstalan vagyok, és a segítségedet szeretném kérni. Otthagytam a biztos és nyugodt viszont rém unalmas munkámat, és belekezdtem egy saját vállalkozásba. Mindíg is ezt szerettem volna csinálni, kipróbálni, hogy én egyedül mire vagyok képes, mit tudok létrehozni. Most meg, minta minden ellenem fordult volna, semmi sem úgy sikerül, ahogy szeretném, úgy érzem, egy helyben toporgok, nagy anyagi bizonytalanság van körülöttem és nehezen viselem.
Megtennéd, hogy megnézed a csillagokat, hogy mi ennek az oka? Mire kell figyelnem vagy mit kell tanulnom ebb?l? Rossz helyen lennék? De szerintem ez nem lehet!

A születési helyem és évem priviben küldöm!

Köszönöm a válaszod el?re is!
Pipacs
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.10.05 08:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Pipacs!

Megkaptam a privit, de nem írtál órát és percet. Így nem tudok mit mondani.

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
pipacs
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.10.05 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!

Bocsesz!! 16:45-kor születtem!

köszi el?re is!!!
Szia
Pipacs
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.10.09 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Pipacs!

Ha közhelyszer? választ szeretnék adni neked, akkor azt írnám, hogy minden kezdet nehéz.
Úgy látom, hogy a helyeden vagy, éppen id?szer? volt, hogy elkezdj a saját lábadra állni. Az anyagi biztonság megteremtése most valóban nehéz feladat, ám az éhhaláltól nem kell félned!
Nyugodj meg, még egy-két hónap és igazi örömöt érezhetsz a munkáddal kapcsolatban, és valahol ez a legfontosabb!

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
pipacs
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.10.10 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!
Köszönöm a szavaidat, és hogy a szabadid?db?l id?t szakítottál a tanácsadásra! A nehéz helyzetekben bennem mindíg el?jönnek a szokásos "de mi lesz ha...blabla" parák. És tényleg jólesett amit írtál.
Még korábban azt írtad, hogy anyagi javulás a jöv? év ?szét?l várható, ugye ez még áll? Confused
Nos ennek fényében folytatom a munkát - ami piszok nehéz és sok tud lenni néha, de azért szeretem Smile - és türelmesen várom az ?szt. (jaj de messze van mééég)
És persze igyekszem többet nem nyaggatni Téged a kérdéseimmel Very Happy
Néha úgy szeretnék én is asztrológus lenni...na persze meg sok minden más is Very Happy
köszipuszi
pipacs
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.10.10 23:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia!

Nyugi! Nem nyaggatsz! Asztrológus meg még lehetsz! Wink

Üdv,
iván
Vissza az elejére
pipacs
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.10.11 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia! Mihelyt lesz rá id?m, azonnal elgondolkodom rajta! Very Happy Tetszik a téma. Egyébként tavaly megvettem magamnak az Asztrológia "nagykönyvét", már olvasgattam is, de tanfolyam nélkül felülmúlja a képességeimet Very Happy
üdv
pipapcs
Vissza az elejére
Barabás
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2007.01.16 19:57    Hozzászólás témája: Tanácsadás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Iván!

A tanácsodat szeretném kérni. Nagyon nehéz helyzetbe kerültem anyagilag. Pont egy éve kezdtem el egy céget felépíteni. Rengeteget dolgoztam és dolgozom rajta, maximális odaadással, felel?sséggel, és spórolással. Az eredménye azonban nagyon akadozik. Tavaly ?sszel volt pár hónap, amikor már nem kellett kölcsönhöz nyúlni, kezdett beindulni, és kezdte eltartani magát a cég. Most viszont, mintha elvágták volna az egészet, semmi korábbi ígéretes dolog nem jön össze. Mintha kihúzták volna alólam a talajt. Úgy néz ki, anyagilag a cs?d szélére kerültem.

Kérlek, ha id?d engedi, nézd meg nekem a csillagaimat, hogy látod-e a közeljöv?ben az anyagi helyzet javulását, vagy teljesen összeborul körülöttem minden?
A születési id?m: 1971.Aug.28. / 09:05 délel?tt, Budapesten.
(még tavaly nyáron írtad, hogy vigyázzak, mert idén várható egy újabb anyagi próba.Vigyáztam persze,ennek mindíg tudatában voltam, ezért azt hiszem, hogy ez már inkább maga a sors.)

Köszönöm a segítségedet!
Üdv,
Barabás
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2007.01.20 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Barabás!

Összeomlás valszeg nem lesz, de tavasz végéig szerintem várnod kell a fellendüléssel.

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
Barabás
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2007.01.21 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!
Köszi a válaszodat!
Nincs más hátra, nekilátok a limonádé-készítésnek. Very Happy

üdv
b
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
8 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban