Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Tanácsadás
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.09.29 20:19    Hozzászólás témája: Tanácsadás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sokszor mondták már nekem más asztrológusok és érdekl?d?k, hogy kellene egy fórum ahol lehetne "eszmecserélni". Most van!!!!
Írhat bárki, aki úgy gondolja, hogy mondanivalója vagy kérdése van. Igyekszem válaszolni, de annak is nagyon örülnék, ha nem csak én adnék tanácsot!

Egy dolgot szeretnék kérni! Lehet?leg a konkrét jóslatoktól mindenki tartózkodjon!

Üdv,

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!

Legutóbb Bogár Iván Balázs szerkesztette (2005.11.10 10:16), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
katica
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2005.10.06 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Javasolnám, hogy induljon "asztrosuli". Pl írhatnál a napfogyatkozásról. Nemrég volt egy részleges... Idea

"Ami változást a világban szeretnél látni, magadban kell létrehozni."
(Gandhi)
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.10.20 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Azt inkább nem írnám le!!! Elég durva dolgok történtek a égen akkor! Exclamation

Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.10.20 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Akarom mondani: az égen!!!!! Laughing

Vissza az elejére
tappi
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.01.09 00:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Iván!

Nem írnál mégis arról a részleges fogyatkozásról?
Nagyon érdekelne az ideje is, akkortájt voltam szerintem nagyon magam alatt, majdnem kirúgtak a munkahelyemr?l, és ha hagyja, a páromat is kirúgtam volna..Ja, és még egy mandulam?tétem is volt. Tán pont aznap( okt. 3)?Vagy mellél?ttem, és ezeknek semmi köze ehhez?
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.09 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na jó! Smile

Nézzük csak! A Napfogyatkozás eleve Nap, Hold együttállás (a Mérlegben). Ennek az ura a Vénusz (a Skorpióban) szemben áll a Marssal (a Bikában). Ez egy un. recepció (uralmi csere)!

Nézzük meg ezek jelentését! Gyakorlatilag a négy legf?bb nemi identitásjelz? került egymással feszült helyzetbe, ez már önmagában indikálhatja a felszín alatt tartott párkapcsolati problémák felbukkanását!

A mandula egy vénuszi szerv! Egy ilyaen m?tét után az ember egy pár napig néma marad. El kellene gondolkodnod azon, hogy mit nem akartál annyira kimondani, hogy "betapasztottad" a saját szádat?

A fogyatkozás ideje (kb.) 2005.10.03. 12:30 (Budapestre felállítva)

Üdv,

Vissza az elejére
tappi
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.01.09 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

No, ez akkor szépen összejött nekem...Mivel a napjegyem Mérleg, az ASC-em Bika, a párom ASC-e Skorpió, csuda, hogy túléltük.
A m?tétet el?re egyeztettük a dokival, az én titkos szándékom az volt, hogy kihúzom egy ideig táppénzen, ha f?nökeimmel nem sikerül megegyezni. De persze egyébként is sürg?sen ki kellett venni, mert kiütéseim voltak t?le. Mármint a mandulámtól. Very Happy
Vállalnád a párom pontosítását a másik topic-ban?
Csak az én sejtésem alapján skorpió ASC-?, az édesanyja éjfél-egy óra körülre tette a születést. Question
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.09 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Tappi!

Persze! Néhány életesemény kell hozzá és a születési id?!

Ui.: S?t, ha másnak kell, akkor regisztráljanak és mehet is a pontosítás!

Üdv,

Vissza az elejére
tappi
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.01.09 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Huh, nem az er?ssége a fórumozás.. Rolling Eyes De mindjárt megkérdem t?le Wink
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.09 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem feltétlen a párodnak szántam! Inkább azoknak akik a késöbiekben szeretnének pontosítást kérni.

Üdv,

Vissza az elejére
Holon
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.01.13 17:52    Hozzászólás témája: jótanács Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sikerült regisztrálnom, ixz néven érdekl?dtem korábban. Jótanácsot kérnék. Tanulom az asztrológiát, csak nehéz a vázat tartalommal megtölteni, s f?leg saját utam keresésében szívesen veszem a meglátásokat. Laughing
A dátum eléggé pontos, kórházi kartonon 02 óra 20 perc, saját pontosításnál 02 óra 17 percnél járok.
1968.09.12. 02 óra 17 perc, Pásztó, n?személy vagyok.
Köszönet,
sziasztok,
Holon.
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.13 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holon!

Ahogy nézegetem a horoszkópodat, rögtön felt?nik, hogy a Szaturnusz hamarosan rááll az aszcendensedre. Ez mindenképpen vízválasztó lesz az asztrológia szempontjából az életedben!
A Szaturnusz (természeténél fogva) nem t?ri az élethez nem tartozó dolgokat. Ha a Te életedben valóban jelent?sége van az asztrológiának, akkor meg fog maradni.

Saját út keresése? Szerintem a legjobb, ha most türelmesen vársz (I. házas Marssal, nehéz lesz Smile ) esetleg, ha van valami az életedben, amit nem tettél meg, de már szíved szerint pontot tennél a végére, akkor most erre alkalmas az id?. A saját útról, pedig idén sokat elárul Neked az élet! Ennyit látok biztosan, a többi már találgatás volna, azt meg inkább nem tenném!

Üdv,

Vissza az elejére
Holon
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.01.14 20:28    Hozzászólás témája: Holon Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Bogár!
Köszönöm a rápillantást.
Szaturnusz: élethez nem tartozó dolgok? Mire gondolsz?
Egyébként most kezdtem el komolyan jógázni és tanulni is a szellemi hátterét.
Pontot a magánéleti z?rzavaraim végére szeretnék tenni, s most úgy érzem ez menni is fog, mintha kitisztult volna a múlt(-beli tévelygések sora). Remélem nem csak érzéki csalódás ez is.
Az asztrológiának még csak a csontváza van meg bennem, óriási segítség tud lenni, csak id?, amíg ezt a csontvázat fel tudom majd öltöztetni. Ajánlanál szakirodalmat, módszereket?
Köszönettel
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.14 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Holon!

Azt értem az élethez nem tartozó dolgok és a Szaturnusz kapcsolata alatt, hogy ha valaminek nincs komoly jelent?sége az életedben, akkor az most ki fog derülni!

Szerintem a leghasznosabb módszer, ha jársz valamilyen iskolába. Legrosszabb esetben azért, hogy kés?bb tudj mit?l elvonatkoztatni! Smile Módszer, pedig számtalan van és ebb?l nagyon sok használható. Els? körben mindenképpen olvass az alapokról
Brigitte Hamann: A tizenkét archetípus
Dubravszky László Dr.- Eörssy János Dr.: A tradicionális asztrológia tankönyve
Én ezekkel kezdtem!

Üdv,

Vissza az elejére
Holon
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.01.15 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Bogár!
Köszönet. Járok a javasokhoz tanulni, de ez még nem elég. Néha azt érzem, sosem fogom átlátni ezt a rendszert és ha épp nincs tanfolyam szinte nem is értem az analógiákat. Ezenkívül mindig tud valaki teljesen újat mondani, pld: analógiák a jegyekhez, bolygókhoz, stb.
Hát igen szeretnék már rájönni, hogy mi a fontos nekem az életemben, remélem a Szaturnusz "segít" ebben.
Szia Holon
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrológia Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
1 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban