Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Filmek
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ezoterikus irodalom és filmek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kincs
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2005.11.08 20:45    Hozzászólás témája: Filmek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!Smile

Én nagoyn szerettem az Angyalok háborúja c. sorozatot (most már talán 5 része van, f?szerepl?: Christopher Walken).
Meg: moziban nem ment, csak DVD-n jött ki, ajánlom, nézzétek meg, mert nagyon jó: Equilibrium.
Ez a film nagy hatást tett rám. Nem akarom elmesélni, de egyfajta modern (XXI. század közepén játszódó) Orwell-féle 1984.., ha értitek, mire gondolok...Nem bánjátok meg, ha megnézitek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szombati Frigyes
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.11.08 23:27    Hozzászólás témája: Filmek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az Angyalok Háborújából én egy részre emlékszem (régr?l). Engem Christopher Walken alakítása fogott meg akkor, nem voltam még "ezocentrikus". Very Happy

Lehet, hogy újra meg kéne néznem, most már más szemmel?
Kincs
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2005.11.09 07:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Frigyes!Smile
Igen, én is akkoriban láttam (anno), amikor még én sem voltam ilyen érdekl?dés?. Aztán kés?bb megnéztem "ilyen" szemmel is..Smile Több része van (azt, hogy az 5. rész is megvan a párom súgta, de hozzátette: még nem biztos, hogy Magyarországon már kapható), az 1. rész után volt egy hosszabb kihagyás, majd viszonylag gyorsabban jöttek a többi részek..
Sztem érdemes többször is megnézni. Van egy pár film, amit tudatosan nézek meg többször, bizonyos id? kihagyásával. Pl. a fentebb említett Equilibrium is ilyen volt, kb. 3-4-szer láttam már, mindig más szemszögb?l látom, ráadásul (érdekes) mindig van egy-két olyan momentum, ami újnak t?nik. DE egy biztos: akárhányszor látok egy-egy kedvenc filmet, mindig uazt a leny?göz? hatást tudja nyújtani..Smile
Vissza az elejére
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2005.11.09 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nálunk a MÁtrix (1-2-3) szerepel alapm?ként. (Jó hajrával kiszorította a Csillagok háborúját Smile )
Érdekes módon minden egyes alkalommal találok benne valami újat.

Ja, és a kedvenc "sírós" filmem az Angyalok városa. Tutira megríkat, de ez egyáltalán nem szomorú. Smile
Szombati Frigyes
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.11.09 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Kincs!

Az Eqilibriumot én egyszer láttam még csak.
Még nem éreztem, hogy újra neki kéne futnom. Bár a végén azért jól meglep?dtem.

Angyalok Háborúja sorozat hozzáférhet? a tékákban?
Kincs
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2005.11.09 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Frigyes!Smile
Sajnos nem tudom, mert nekünk DVD-n van meg. Sztem kérdezz rá, én azt sem tudom, mikor jártam tékában.
Üdv: Kincs: Laughing
Vissza az elejére
Kincs
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2005.11.19 23:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!Smile
Most volt a héten az Equilibrium valamelyik kereskedelmi csatornán f?m?sorid?ben. Láttátok? Iván, te láttad már?
Vissza az elejére
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2005.11.20 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Láttuk. Megint jó volt. Very Happy
Kincs
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2005.11.20 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Smile))))) Laughing
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.11.23 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Kincs!

Én nem láttam, de az nem jelent semmit! Lassan egy éve, hogy még nem kötöttem össze a TV-t a DVD-játszóval! Laughing Kb. így állok a filmekkel.

Azért a STAR WARS az alap!!!!!

Ha az Úr citromot adott, csinálj bel?le limonádét!
Vissza az elejére
Kincs
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2005.11.25 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Balázs!Smile)
Értem. De ehhez nem kellett a DVD, mert a tévében ment..Smile
Mesmeg ki látta az X-Men c. filmet? VAn egy hasonló film, úgy értem ami hasonló ehhez, a címe: Éjszakai ?rjárat. Nagyon klassz: Mátrix és X-Men keveréke..Smile
Látta valaki? Mármint az Éjszakai ?rjáratot?
Vissza az elejére
Szombati Frigyes
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.11.30 11:21    Hozzászólás témája: Éjszakai ?rjárat Hozzászólás, az előzmény idézésével

Még nem volt szerencsém.
Majd jól megnézem, hogy a tékában hozzá tudok-e jutni. (Nálunk az az els?számú filmforrás)
Szombati Frigyes
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.12.18 19:32    Hozzászólás témája: Angyalok Háborúja Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Örömmel tudatom, hogy az Angyalok Háborúja els? része itthon is megjelent dvd-n, magyar szinkronnal!

Egy ilyen dvd-házimozi-olcsófilm horrormagazin mellékleteként, 2.190 forintért hozzá lehet jutni. A magazin feledhet?.

Mondjuk az is jellemz?, hogy ebben nálunk csak a horrort látják...

Jó szórakozást hozzá!
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2005.12.22 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Anyatigris írta:
Ja, és a kedvenc "sírós" filmem az Angyalok városa. Tutira megríkat, de ez egyáltalán nem szomorú. Smile

ehh...ha már így bevallottad...
én is... Crying or Very sad
a tesómmal kézenfogva ráadásul... Laughing
m.
Vissza az elejére
pimpi
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2005.12.27 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok,

Én láttam az éjszakai ?rjáratot. Én csalódtam benne, bár az is igaz, hogy túl sokat vártam t?le. Valószín?leg engem is megfert?z?tt az amerika filmipar (itt megjegyezném, hogy a legkedvesebb filmjeim amcsik) de sok olyan film is akad, melyekkel nem vehetik fel a versenyt a csikos-csillagos hazában készült produkciók. Visszatérve az éjszakai ?rjáratra, szerintem lehetett volna jobb is. Még lesz két része, remélem azok jobban sikerülnek majd. Az alapötlet nem rossz, csak azt sajnálom, hogy a régi próféciás jóslathoz nyúltak...
A csavar is tetszett benne, ellenben a klisék megfert?zik az eredetíségét.

üdv,
pimpi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ezoterikus irodalom és filmek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban