Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Érdekes személyek és események numerológiai elemzései

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Numerológia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Shift
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.28 13:46    Hozzászólás témája: Érdekes személyek és események numerológiai elemzései Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ahogyan ez tapasztalható volt az elmúlt id?szakban, nem tudok állandóan jelen lenni e fórumon (sem), de ahogyan erre lehet?ségem adódik, azért igyekszem egy-egy aktuális kérdéssel foglalkozni. Erre szolgál a most induló topik is.
Shift
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.28 14:13    Hozzászólás témája: Putyin elnök Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vlagyimir Putyin
az extraszensz elnök

Ezekben a percekben érkezik hozzánk a t?lünk keletre fekv? világrész egyik különleges országának els? embere, Oroszország elnöke. Vlagyimir Putyin 1952. október 7-én született Leningrádban, azaz a mai Szentpéterváron (az asztrológusok kedvéért: 1952. október 7., 02:47 GMT+3, 59º55'N, 030º15'E). Fels?fokú tanulmányait a Leningrádi Állami Egyetemen végezte, majd jogi diplomával 1975-ben a KGB munkatársának nevezték ki. 1985–90 között az NDK-ban látott el nemzetbiztonsági szolgálatot. Az 1990–96-ig terjed? id?szakban Szentpétervár város politikai vezetésében töltött be különböz? vezet?i beosztásokat, majd 1996-tól az Oroszországi Föderáció Elnökének adminisztrációjában dolgozott. 1999. december 31-t?l látja el Oroszország elnökének feladatkörét, mely poszton 2000. március 30-án er?sítették meg közvetlen választással. 2004. március 14-én újraválasztották. A közgazdasági tudományok kandidátusa, németül és angolul beszél. Dzsúdó és szambó mester. N?s, felesége Ljudmilla filológus, akivel két gyermekük van: Marija (1985) és Katerina (1986).
Adalék:
Putyin, hasonlóan az orosz nép nagy többségéhez, mélyen hív? ember. Egy bizonyos keresztt?l például sohasem válik meg, pedig az nem egy drága arany ékszer, s?t ilyen szempontból szinte értéktelen vacak. Neki azonban sokkal többet jelent, ahogyan ezt saját elmondásában alá is támasztja:
"Ez egy nagyon érdekes történet, melyet követ?en elhatároztam, hogy ezt a keresztet mindig magamon fogom hordani. Van egy kis nyaralóm Szentpétervár mellett, ahol egyszer a szaunában bekövetkez? zárlat miatt t?z ütött ki. Miel?tt bementem volna a szaunába, levettem magamról ezt a keresztet. Amikor észleltük a tüzet, barátaimmal gyakorlatilag meztelenül menekültünk ki, mivel mindez nagyon hirtelen következett be. Meg kell mondanom, hogy ez a kereszt nekem nagyon sokat jelentett, hiszen az édesanyámtól kaptam. A t?z azonban rendkívül komoly volt, és biztos voltam abban, hogy minden porrá fog égni, különösen egy aprócska kis alumínium kereszt. A legnagyobb meglepetés akkor ért, amikor az egyik hamuban kutakodó munkás jött oda hozzám zárva tartott öklét mutatva nekem. Amikor kinyitotta, megláttam a keresztet. Pedig a ház teljesen leégett. Ez csodálatos. Azóta soha nem válok meg t?le."
Rövid numerológiai jellemrajz
1952. október 7. (kedd)

Er?s jellem?, határozott ember (1111), komoly szellemi dominanciával (14,7). A finomenergiák érzékelésének határozott képessége (222-55). Önértékelése er?s (1111-222), mások elismerésének nem függvénye. Fejlett intuícióval és logikus gondolkodásmóddal rendelkezik (55). Kit?zött céljait nagy sikeraránnyal képes megvalósítani (1111-77). Tehetséges ember (77-9), akinek rendelkezésére áll e tehetség mozgásba hozatalához szükséges bels? hajtóer? is (1111-222). Határozott, de nem harcos jellem, aki precíz és kitartó munkával gy?zi meg ellenfeleit. Küldetéstudata er?s (1111-55-9), a megkezdett úton nem áll meg (77). Ezt er?síti missziószáma is (7 – szent cél) is, és annak segít?i is (2 – bels? energia, 5 – intuíció). Sportolói és államf?i tevékenysége egyaránt automatikusan indítja be a szellemi energiák - magasabb célok érdekében történ? - megkötését (11→8), melynek járulékos eredménye fizikai kondícióinak és kitartásának (4) er?södése. Nemcsak Oroszország, hanem az egész világ sokat köszönhet majd ennek az embernek...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Numerológia Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban