Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

A.J.Christian
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Duma-részleg
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.03.09 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Mária.

Tiszteletben tartom a véleményed.

Mindenkinek meg van a maga útja.

Valaki szereti Christ, és elfogadja, tanul t?le, valaki nem fogadja el, de ez természetes dolog, s?t, szinte mindennel így van ez.

Aki tisztának tartja lényét, és igaznak tanításait, az hallgatja, olvassa könyveit, aki nem , az olvas, hallgat mást, vagy amit akar Very Happy

Ez így van rendjén.

Szia Very Happy
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.10 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Demuth János írta:
Kedves Mária.

Tiszteletben tartom a véleményed.

Mindenkinek meg van a maga útja.

Valaki szereti Christ, és elfogadja, tanul t?le, valaki nem fogadja el, de ez természetes dolog, s?t, szinte mindennel így van ez.

Aki tisztának tartja lényét, és igaznak tanításait, az hallgatja, olvassa könyveit, aki nem , az olvas, hallgat mást, vagy amit akar Very Happy

Ez így van rendjén.

Szia Very Happy

Kedves János!
én is tiszteletben tartanám a véleményed, ha ismertetted volna velem.
így marad az, hogy tiszteletben tartom a beszélgetés/vita(?) kikerülését Részedr?l, és többet nem kérdezek Kriszr?l .
további szép napot!
üdvicsek:m.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.03.10 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

" így marad az, hogy tiszteletben tartom a beszélgetés/vita(?) kikerülését "

Szia.

A véleményem itt van ezen, és az el?z? oldalon.

Kédésedre való válaszok boncolgatása, néhány szó kiemelése, majd elemzése, és megmagyarázása hasztalan elmejáték lenne, melynek nem látom értelmét, a magam részér?l.

De ahogy írtad,úgyis tudod Te szavak nélkül is, hogy mi az amit akarok, és mi az amit nem... Very Happy

Köszi
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.11 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Demuth János írta:
Kédésedre való válaszok boncolgatása, néhány szó kiemelése, majd elemzése, és megmagyarázása hasztalan elmejáték lenne, melynek nem látom értelmét, a magam részér?l.

De ahogy írtad,úgyis tudod Te szavak nélkül is, hogy mi az amit akarok, és mi az amit nem... Very Happy

Köszi

Kedves János!
szomorúan veszem észre h elbeszélünk egymás mellett.
nekem nem a piszkálódás a célom, hanem a dolgok megértése, más látószögb?l való nézése, a gondolatok felébresztése (nem csak érzelmek alkotják egy ember lényegét)
mivel a szavak (is) alkotják a kommunikáció alapjait, így azt gondolom, nem baj ha értelmezzük ?ket, és nem értem azt sem, hogy lehet bármely "elmejáték" hasztalan. ha gondolkozunk és értelmezünk, azáltal is csak nagyobbá válhatunk...
de mint írtam, elfogadom a hozzáállásod és a véleményed, és MEGÉRTEM, h Neked ez így jó.
örülök, h van egy olyan ember, aki Neked ennyit tud adni és így megmozgat...
csak a látókörömet szerettem volna szélesíteni (azáltal h megértem mi a jó ebben a pasiban és a tanításában), de persze ezt megtehetem máshol is, másvalakivel.
üdvicsekk: m.
Vissza az elejére
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.03.11 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az a gond, hogy nem lehet ezeket a dolgokat behatárolni, mehfogalmazni, szavakba ejteni, és megérteni.

Amit ad nekem, azt már leírtam.

Nem tudom, hogy voltál-e már Christian el?adáson?

Találkoztál-e már vele személyesen?

Ha igen, akkor tudod mir?l beszélek, vagy éppen ellenkez?leg, megtudod mondani, miért nem tetszett neked.

Ha nem, akkor hasztalanok a mondataim, addíg, míg Te saját magad , személyes tapasztalásod álltal nem érzed, vagy a lehet?ségét sem adod meg, hogy érezd, amir?l beszélhetnénk.

Így csak üres szavak ezek, melyekbe könny? lukat találni, és hiányzik bel?lük a lényeg, az érzés, mely töltést ad neki, életre kelti.

Nagyon szívesen látunk a Sopronoi el?adáson április 1-jén, vagy ha messze vagy, akkor esetleg közelebb lenne egy pesti el?adás, melyet honlapján megnézhetsz, de ha ez sem jó, akkor olvasdd el valamelyik könyvét.

de persze nem muszáj, nem akarok ráder?ltetni semmit sem...... Wink Wink

mindenki azt teszi, ami számára ideális.

Amúgy nem vagyok Christian fan, semmilyen fan nem vagyok, elég sok el?adást, tanfolyamot hallgattam, tartottam már magam is, jelenleg van egy szellemi iskolám is, Embarassed és elég sok el?adóval dolgozok együtt, és mindenkit elfogadok olyannak, amilyen.

Mindenkiben lehet hibát találni, de szerintem ez nem az én dolgom, próbálom mindíg azt elsajátítani, amit el tudok fogadni... Wink attól függetlenül, hogy én sem értek mindíg egyet mindenkivel, más világával, néz?pontjával.

Májusban lehívtam Balogh Bélát el?adást tartani, ?t ugyanolyan nagy tisztelettel, szeretettel várjuk, készülünk rá, mint a Chrisre, mert t?le is nagyon sokat fogunk tanulni.

Tervezem Müller Péter lehívását is, és így tovább, hogy minél több fantasztikus embert hallgathassunk meg Sopronban.
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.11 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Demuth János írta:
Az a gond, hogy nem lehet ezeket a dolgokat behatárolni, mehfogalmazni, szavakba ejteni, és megérteni.

Amit ad nekem, azt már leírtam.

Nem tudom, hogy voltál-e már Christian el?adáson?

Találkoztál-e már vele személyesen?

Ha igen, akkor tudod mir?l beszélek, vagy éppen ellenkez?leg, megtudod mondani, miért nem tetszett neked.

Ha nem, akkor hasztalanok a mondataim, addíg, míg Te saját magad , személyes tapasztalásod álltal nem érzed, vagy a lehet?ségét sem adod meg, hogy érezd, amir?l beszélhetnénk.

Kedves János!
vannak dolgok, amiket nem feltétlenül szükséges kipróbálni ahhoz h tudja az ember nagyjából mi a végeredmény. ilyen pl az alkoholmérgezés is Laughing . de attól még érdekelhet más ember tapasztalata.

Így csak üres szavak ezek, melyekbe könny? lukat találni, és hiányzik bel?lük a lényeg, az érzés, mely töltést ad neki, életre kelti.

pedig ahhoz h be lehessen foltozni a "lukat", el?bb meg kell találni, hisz így lehet teljes az egész. és akkor talán a tartalma sem fog "kifolyni", legalábbis a "keret" megtartja.
(részlet: márja bölcsességei 3.fejezet, 4. bekezdése Laughing )

Nagyon szívesen látunk a Sopronoi el?adáson április 1-jén, vagy ha messze vagy, akkor esetleg közelebb lenne egy pesti el?adás, melyet honlapján megnézhetsz, de ha ez sem jó, akkor olvasdd el valamelyik könyvét.

de persze nem muszáj, nem akarok ráder?ltetni semmit sem...... Wink Wink

tudom. és ezzel én is így vagyok Veled kapcsolatban.

mindenki azt teszi, ami számára ideális.

Amúgy nem vagyok Christian fan, semmilyen fan nem vagyok, elég sok el?adást, tanfolyamot hallgattam, tartottam már magam is, jelenleg van egy szellemi iskolám is, Embarassed és elég sok el?adóval dolgozok együtt, és mindenkit elfogadok olyannak, amilyen.

Mindenkiben lehet hibát találni, de szerintem ez nem az én dolgom, próbálom mindíg azt elsajátítani, amit el tudok fogadni... Wink attól függetlenül, hogy én sem értek mindíg egyet mindenkivel, más világával, néz?pontjával.

na. valamiben megegyezünk Smile . de sajnos én csak azt tudom elfogadni, amit értek vagy megértek. ami logikus. de ha más nem is megy annyira, legalább "érzelmi logika" legyen benne. (ma egy kétlábonjáró paradoxon-gy?jtemény vagyok Smile )

Májusban lehívtam Balogh Bélát el?adást tartani, ?t ugyanolyan nagy tisztelettel, szeretettel várjuk, készülünk rá, mint a Chrisre, mert t?le is nagyon sokat fogunk tanulni.

Tervezem Müller Péter lehívását is, és így tovább, hogy minél több fantasztikus embert hallgathassunk meg Sopronban.
ügyes vagy ! sok sikert: m.
Vissza az elejére
Luci
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.03.11 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hát Mária.

Ilyet még nem olvastam.

Semmi mást nem csinállsz, csak kötekedsz.

Kiforgatod a szavakat, belepiszkállsz, amire a fenti hozzászólásod a kitün? példa.

Semmit nem értettél meg az egészb?l az látszik.

Sokat halattál a spirituális úton....vagy inkább az elme útján... Very Happy

Ja, persze, te ezt nem veszed észre, pedig elég ha visszaolvasod magad. Twisted Evil

Meg ez a mint az alkoholmérgezést....szöveg.

Csak azért írod, hogy írjál valamit, de azt nem látod milyen hüly...ségeket írsz.

Hány éves vagy te egyálltalán? 15?

Na, nem semmi. Gratulálok neked.

Legutóbb Luci szerkesztette (2006.03.11 16:40), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.03.11 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Lucifer Very Happy

Na, már ezt a fórumot is megtaláltad? Shocked

Vigyázz, mert itt nem lesznek veled olyan elnéz?ek mint nálunk, és kizárnak egy szempillantás alatt Very Happy

Pont ezt mondtam neked mindíg, hogy azzal, hogy becsméreled mások véleményét, attól ? még nem fogja máshogy látni a világot....ezért teljesen felesleges.

S?t, miért is kéne máshogy gondolnia bármit is egyálltalán.

Ez a szép ebben a világban, ahány él?lény, annyi világ...

Ne akard megváltoztatni az embereket, azzal hogy ugy lássák a világot, ahogy te Wink

Inkább figyeldd, és tanul t?le.

Érdemes...hidd el nekem Very Happy

Nem marad más, mint, hogy elfogadd ?t olyannak amilyen, de ha nem fogadod el, akkor legalább ne állj le vele elmecsatázni, mert ÉRTELMETLEN!!!! Very Happy

Nem tudsz megváltoztatni másokat, f?leg nem azzal, hogy kötekedsz.

Ha ? így gondolja, gondolja így...nincs ebben semmi.

Nálunk már olyan szépen el tudsz beszélgetni a többiekkel.... Wink

Na jó legyél.....nehogy kizárjanak Very Happy

Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.11 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Luci írta:
Hát Mária.

Ilyet még nem olvastam.

Semmi mást nem csinállsz, csak kötekedsz.

Kiforgatod a szavakat, belepiszkállsz, amire a fenti hozzászólásod a kitün? példa.

Semmit nem értettél meg az egészb?l az látszik.

Sokat halattál a spirituális úton....vagy inkább az elme útján... Very Happy

Ja, persze, te ezt nem veszed észre, pedig elég ha visszaolvasod magad. Twisted Evil

Meg ez a mint az alkoholmérgezést....szöveg.

Csak azért írod, hogy írjál valamit, de azt nem látod milyen hüly...ségeket írsz.

Hány éves vagy te egyálltalán? 15?

Na, nem semmi. Gratulálok neked.

Kedves Luci!

A fórum ezen része A.J. Christian-ról szól és nem a másik sértegetésér?l! Amennyiben úgy érzed, hogy a fentiekhez hasonló mondandód van a továbbiakban, akkor kérlek, hogy privát üzenetben közöld az érintettel!

Üdvözlettel,
Bogár Iván Balázs
Vissza az elejére
Mária
Az EZO-INFO guruja!
Az EZO-INFO guruja!

HozzászólásElküldve: 2006.03.11 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Luci!
az ?szinte kritikát szeretem. az el?ítéletes személyeskedést nem.
Jánossal beszélgetünk/vitázunk (szeretném megismerni a gondolatait), amihez ha van kedved, csatlakozhatsz (bár elismerem, ehhez több er? kell, mint a becsmérléshez).
hogy hány éves vagyok? a kedvedért leszek 15 Razz engem ez nem zavar...

Kedves János!
Természetesen nem lesz Luci ezért a hozzászólásáért kitiltva sem pedig kimoderálva(legalábbis részemr?l). Szerintem kedves emberek is követhetnek el hibákat (megel?legezem...).
ja, és hidd el, meggy?zhet? vagyok. csak évek kérdése Wink
üdvicsek mindenkinek:m.
Vissza az elejére
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.03.25 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egy másik fórumon egyszer már hozzászóltam a témához, most valahogy a szemem elé került és gondoltam, hogy beidézem (kicsit szerkesztve):

Általános jelenség, hogy ha valaki letesz valamit az asztalra, akkor rögtön megpróbálják ízekre cincálni!
Ezoterikus körökben ez elmehet egy olyan irányba is, hogy gyakran egy elképzelt képet vetnek össze a valósággal és, ha nagy az eltérés akkor azt a valós ember hibájaként értékelik!
Emlékszem, mikor egy Bp.-i klubban dolgoztam mint asztrológus, hogy néztek rám mikor kimentem az erkélyre dohányozni és még kávét is kortyolgattam közben!
Egy id? után eluntam a: -Húúúú! Te asztrológus vagy és dohányzol!- típusú kérdéseket, hogy azt kezdtem híresztelni, hogy annyira magas a rezgésszámom, hogy muszáj valahogy -káros szenvedélyekkel- lerontanom, hogy egyáltalán látható legyek! d'oh! (Volt, aki elhitte!)
Valami ilyen történhet mostanában A.J. Christiannal is. Van akinek csalódást okoz, ha egy "szent" tüsszent, iszik, eszik, alszik, stb..!

Hát ennyi!

Érdekességképpen,
A.J.Christian: 1975. július 1. 0:07, Budapest.
(egy nappal id?sebb nálam a fickó Think )

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
hangya
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.03.26 02:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bogár Iván Balázs írta:
Egy id? után eluntam a: -Húúúú! Te asztrológus vagy és dohányzol!- típusú kérdéseket, hogy azt kezdtem híresztelni, hogy annyira magas a rezgésszámom, hogy muszáj valahogy -káros szenvedélyekkel- lerontanom, hogy egyáltalán látható legyek! d'oh!

OFF
Kedves Iván! Egyedül vagyok és hangosan nevetek a szellemességeden! Ha nem támasztanál szerz?i jogi nehézségeket, hasonló helyzetekben szívesen alkalmaznám a mondásodat. Ha írásban alkalmazom, természetesen feltüntetem a szerz?t is, de szóban esetleg nem mindíg lenne alkalom rá.
ON
Tiferet
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.03.27 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bogár Iván Balázs írta:
Emlékszem, mikor egy Bp.-i klubban dolgoztam mint asztrológus, hogy néztek rám mikor kimentem az erkélyre dohányozni és még kávét is kortyolgattam közben!
Egy id? után eluntam a: -Húúúú! Te asztrológus vagy és dohányzol!- típusú kérdéseket, hogy azt kezdtem híresztelni, hogy annyira magas a rezgésszámom, hogy muszáj valahogy -káros szenvedélyekkel- lerontanom, hogy egyáltalán látható legyek! d'oh! (Volt, aki elhitte!)

Ez nagyon jó! Nagyon tetszik!
Iván, mindig tudtam, hogy jó a humorod! Wink

Üdv.

Közönséges pillanatok nem léteznek.
Vissza az elejére
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2008.10.01 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Körlevél:

A.J.Christian el?adása Sopronban! 2008.10.18-án.

A Mit keresett ISTEN a nappalimban?
Mit keresett ISTEN a hélószobában?
Talen és számos sikerkönyvek szerz?je!

Helyszín: Pannonia Med Hotel.
Kezdés 17h-kor. Kérjük a kedves érdekl?d?ket, hogy helyeiket 16.30-ig elfoglalni szíveskedjenek.
Jegyár: 1.500.-ft
Jegyek a helyszínen 15.30-tól kaphatók.
B?vebb információ a szervez?nél:
Demuth János
Tel: 70-3652105
E-mail: demuthjanos@freemail.hu
Honlap: www.ezoterikasopron.uw.hu

Kérünk mindenkit, hogy terjesszétek az el?adást minél több fórumon, honlapon, körlevélben, hogy mindenkihez eljusson a hír, akinek szüksége van rá. Köszönjük szépen. A.J.Christian el?adásszervez? team Sopron.
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2010.03.27 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A.J.Christian el?adása Sopronban! 2010.04.17.

Id?pont: 2010.04.17. Szombat. 18h-i kezdettel. Az el?adás tartama két óra.

Helyszín: Sopron. Pannonia Med Hotel. Nagy el?adóterem. Emelet.

Jegyár: 2.000.-ft. Jegyek csak a helyszínen kaphatók, az el?adás napján 17h-tól.

Mint már tapasztalatból tudjátok, Christian Soproni el?adásait mindig nagy érdekl?dés övezi, mert mindig kapunk T?le valami pluszt, amit nem szán a nagy nyilvánosságnak. Ez most sem lesz másképp!

A helyfoglalás az érkezés sorrendjében történik. A nagy érdekl?désre való tekintettel megkérünk mindenkit, hogy id?ben foglalják el helyeiket.

Az el?adás f?bb témaköre Christian már megjelent: A N?kkel csak a baj van, és a hamarosan megjelen?: A Férfiakkal csak a baj van, - könyvei alapján: A N? és a FÉRFI lesz.

Az említett témakörön kívül szó lesz még a párkapcsolatokról, egészségr?l és az anyagiakról egyaránt. Az el?adás során kikérhetitek Christian véleményét személyes problémáitokkal kapcsolatban is, a már megszokott módon: Kérdéseiteket felírjátok egy papírra, és a teremben kijelölt helyre / asztal / tegyétek le az el?adás kezdete el?tt.

Szeretettel várunk mindenkit, akinek fontos Önnön lénye tisztasága, és er?t szeretne meríteni az ÉLET nagy dolgaihoz.

A.J.Christian Budapest – Sopron csapata.

Info: Demuth János – f?szervez?.

Tel: 70-3652105

www.ezoterikasopron.uw.hu
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Duma-részleg Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban