Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Beszámolók

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Prananadi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.02.19 14:52    Hozzászólás témája: Beszámolók Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok.

Demuth János vagyok, Pranandi 5-ös fokozatra megyek májusban.

Rendszeresen használom a technikát, f?leg magamon és családtagjaimon. Fantasztikus eredményeket értem el, és csodálatos gyógyulások történtek a fizikai világ törvényeinek ellentmondva.

Eleinte kételkedve keztem el ezen technika tanulmányozását, de id?vel a tények magukért beszéltek. Olyan egyszer?nek mondott, de mégis iszonyú kínokat okozó migrén, ami napokig keserítette meg családtagom életét, havi rendszerességgel, pár perc alatt történ? elmulasztása.

Fogfájás, mi szintén nagy fájdalommal jár, szintén pár perc, és elmúlt.

Emésztési zavarok, depresszió, daganatok, elváltozások, vesek?, stb......

Fantasztikus, és hihetetlen számomra.

Ezt a témakört azért hoztuk létre Ivánnal, hogy nadisok megoszhassák egymással különböz? észrevételeiket, tapasztalataikat.

Természetesen várjuk nem nadisok érdekl?dését, hozzászólásukat is Smile

Várjuk élménybeszámolóitokat, észrevételeiteket, vagy kérdéseiteket. Smile

Minden nadis társamat megkérem, hozzászólásuk el?tt vegyék figyelembe mint a fórum etikai nyilatkozatát, mint a prananadi esküjüket. Köszönöm.

Szeretném hálám kifejezni az Ezo-Info-nak, hogy lehet?vé tette számunkra ezen téma elindítását. Very Happy
viburnum
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.03.08 22:47    Hozzászólás témája: öngyógyítás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia János!
Kérdésem az lenne, van-e? a PRANANADI-nak olyan eleme,ami öngyógyításra alkalmas?
Mi a véleményed-véleményetek? a húsfogyasztásról?
üdv.viburnum
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.03.09 00:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia.

Az egész prananadi mint Ön mint Társ kezelésr?l szól.

Minden elemét alkalmazhatod épp úgy magadon, mint másokon.

Mint helyben, mint távban.

Aki úgy dönt, hogy nekilát prananadit tanulni, annak legel?sz?r magát kell megtisztítania, önkezeléssel, de már tanultok a legelején társkezelést is.

Ahogy haladsz egyre feljebb a fokozatokon, mint a reikiben, úgy növelik, növeled, beavatások útján a rezgésedet, stb.......és teljesedik ki a lényed, tudsz dolgozni magasabb energiákkal is.

Minden fokozat között vannak kötelez? kivárási id?tartamok, míg teljesen befogadod magadba az el?z? energiákat. Szépen, fokozatosan.

A kivárási id? az elején 4-5hónap, utána már 6-hónap, magasabb szinteken 1 év.

A húsevéssel kapcsolatosan csak a saját véleményemet tudom leirni.

Idézem A.J.Christiant: " Végy egyik kezedbe egy húst, a másikba egy répát. Nézzd, kostold, és edd meg azt, amelyik jól esik " Ennyi Very Happy Very Happy

Valakiknek az a véleménye, azon kívül, hogy káros anyagot tartalmaz, hogy benne van a húsban az állat félelme...stb. Alacsony rezgése, melyet átveszek.

Azt mondják, hogy az állatok éterteste késöbb bomlik le, és ezáltal magadhoz veszed ezeket a dolgokat.

Megmondom ?szintén, én ezt nem tudom, én eszek húst, többnyire szárnyast, de miel?tt megeszem, lemantrázom: ohm mani peme hum.... békesség minden él?lénynek.......és ezálltal látom, hogy a hús megtisztul,....és ekkor fogyasztom el, mert tudom, hogy segítettem az állat további fejl?dését is, mantrámmal, és megköszönöm neki, hogy testét táplálékul elfogyaszthatom, mert ugye nem a lelkét eszem meg, maga az állat tovább él... Wink

Hát, én valahogy így csinálom, tisztelettel vagyok feléjük.
viburnum
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.03.09 10:40    Hozzászólás témája: sziasztok! Hozzászólás, az előzmény idézésével

szia,Köszi a választ, gondolom sok látogatót érdekel rajtam kív?l is.
A húsevésr?l nekem is ez a véleményem,bár, én csak egészségi okokból függesztem fel néha a húsevést. Mélyebben gondolok az állatokra mostanában.
Meglátogattam az Általad ajánlott lapot, nagyon tetszik, kezdtem nézegetni egy "keleti könyvekkel"
foglalkozó oldalt, onnan letölteni is lehet.
Úgy látom,ezek a tanítások nekem ugyanazt mondják el, mint a biblia, csak" sokkal érthet?bben, kézzelfoghatóbban, érzékletesen, miközben lehet gyönyörködni a szövegben, könnyebben olvasható, megérthet?bb.mondhatnám, gyönyör?ség olvasni, miközben tanulok.
Tudom, hogy jelenlev? fórumtagok ezen túl vannak, én mégis gondolok magamon kív?l a leend? sok-sok ezer látogatóra.
Kedves János! tudsz olvasni-valót ajánlani?szia,viburnum

csak! ha id?d engedi.
Idézet:
Kód:
[list][/list]

Legutóbb viburnum szerkesztette (2006.03.10 14:06), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.03.09 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia.

Hát, az az én bajom, hogy régen nagyon sok könyvet olvastam, mert mindenb?l nagyon sokat tanultam.

Ezt is , azt is, ilyen, olyan el?adókat, vallásokat, stb, és egy id? után rájön az ember, hogy mindegyik ugyanarról szól, csak kicsit átcsomagolva.

Amikor már kialakul a te világnézeted,/ mert az lenne a legjobb, ha nem egy bizonyos tanító szavait követnéd, betür?l betüre, hanem meghallgatnál sok mindent, és mindenb?l zsebre teszed azt, amit el tudsz fogadni, / akkor már a sok tanítás, a sok keverés, a sok vélemény csak összezavar.

Egy id? után elérsz arra a pontra, amikor már nem keresed a válaszokat kívülr?l, hanem megpróbálod meghallani önmagad válaszait. És rájössz, hogy minden meg van benned.

Ett?l függetlenül azokat a könyveket írom le, amik nekem sokat segítettek:

- Balogh Béla összes
- A.J.Christian összes
- Rudolf Steiner összes
- Lobsang Rampa összes
- Dan Millman összes
- Müller Péter
- Szepes Mária
- Gyógyító kezek
- Szabó Judit /bels? érzékelés kézikönyve/

van még sok más is...de ezek nagyon jók.

hát ennyi Very Happy
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006.03.10 10:03    Hozzászólás témája: köszi Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia!
Néhány hete Müller Péter egy kicsi könyvecskéjét tanulmányozom.
"véletlenek pedig nincsenek"

Kösz, szia,bangita.
Vissza az elejére
hangya
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.04.09 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdvözlés Mindenkinek!
A János által ajánlott könyveknek csak egy részét olvastam el, amikor besokalltam a küls? magyarázatoktól és befelé kezdtem figyelni.

Viburnum! Véletlenül sem az olvasmányaid ellen szólok, a Biblia nehéz érthet?sége az, ami miatt klaviaturát ragadtam. Léteznek - nem túl régen, mai nyelvre fordított Bibliák. Legalább kétféle, de lehet több is. A református is és a katolikus is tartalmaz magyarázó szövegeket az értelmezés segítéséhez. Mindenféle bizottságok vizsgálták felül a fordításokat, szóhasználatot, alkalmasint még a zsidó rabbikkal is egyeztettek. Sajnos, "csak" a Vulgata volt, ameddig visszamentek, holott az arameus források talán még többet hoznának.

Az érthet?ség oltárán sajnos fel kellett áldozni a költ?iséget és a Károlyi fordítás minden varázsa odalett. Ha véletlenül id?túltengésem van, el?veszem a Károlyi fordítást, és kinyitom azonos helyen a két új fordítást. Laughing A két újból értelmezem a gyönyör?en hangzó régit.
viburnum
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.06.08 19:09    Hozzászólás témája: számomra is Hozzászólás, az előzmény idézésével

a könyvek Könyve a BIBLIA, sajnos keveset forgatom, pedig segíthetne kicsinyes érzékenységemen,stb.
A Károlyit hallgattam gyermekkoromban és a gyermekkor kihat az egész életre. Én h? vagyok.sziasztok, bangita
Vissza az elejére
gyuri
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2007.02.07 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szép napot mindenkinek, átugrottam a szomszédból, az ASZTRÁLUTAZÁS topikból Laughing
Magam is érintve vagyok nadi ügyben, ha tudok, szívesen segítek, a 7-es szintig sikeredett eljutnom, és 11 éve m?velem.
Napi szinten használom, és nagyon tud m?ködni. Laughing
További szép napot: gyuri
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2007.04.11 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Gyuri.

Örülök, hogy ide látogattál.

Remélem gyakran jössz még hozzánk.

Nadis öleléssel: Demuth János
CMF
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2007.07.19 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Latom itt sem nagy a mozgas, eppen ezert szeretnem a forumot egy kicsit mozgasba lenditeni.
Ami engem erdekelne az, hogy mi a különbseg a regresszios hipnozis( regresszio) es a Pránanadi Reinkarnáció között? Én ugy tudom, hogy mind a kettö egy "utazast" szolgal a multbeli eletünkbe (vagy a születes pillanataig), bizonyos betegsegek, allapotok felismeresere es gyogyitasara.

CMF
Demuth János
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2007.07.20 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia CMF

Üdvözöllek itt is.

Valóban igazad van, err?l van szó mindkét esetben, csak a technika különbözik.

Mindkét módszer vezetett, ennek nagy a jelent?sége, mert a lényeg, hogy folyamatos kapcsolattartás van meg az utazó és az utaztató között. Mondhatni, hogy egymás kezét fogva oldják meg a páciens problémáit, adódjon az el?z? vagy jelenbeli életb?l.

Szia
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Prananadi Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban