Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

A Da Vinci kód

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ezoterikus irodalom és filmek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Venus
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.01.21 20:48    Hozzászólás témája: A Da Vinci kód Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na ez az a könyv, ami mostanában sokakat megmozgat. Ki így, ki úgy gondolkodik róla. Kinek megváltozatja a gondolkodását, felnyitja a szemét, ki pedig tiltakozik.
"Egyéjszakás" könyvnek mondta a könyvárus, mikor megvettem. Kicsit hezitáltam. Vastag, meg állítólag manapság alapm?...mégis ennyire férc lenne? Végül már nem bírtam ellenállni. Megvettem. H?siesen hazacipeltem, majd esti tévé helyett mohón belemerültem. Smile
Mi tagadás. Nekem kétéjszakás lett...de mindenhol olvastam, ahol nem kellett 100 százalékos jelenlét.
Fordulatos, ami egy regénynek kell. Rejtélyes, homályos, feszített gondolkodásmenet?...
Sokat olvastam már hasonló témában. Ezért tudtam, hogy történelmileg körülbelül milyen háttérre támaszkodik. Ugyanis sok könyv dolgozta már fel, de nem így. A legjobb, ha egy könyv sokakban mozdít meg valamit, és legjobb akkor, ha olvasmányos formában teszi ezt. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsilip
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.02.04 01:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

És mit jelent az a mondat, hogy: "Hát senki sem segít az özvegy fián"??
Én ezen töröm a buksim, mióta megnéztem a könyv borítóját, de szerintem én sem hagyom ki, ha már ilyesmi könyvet írok, hogy hagyok egy "rejtélyt" aztán gondolkozzon az ember!
Amúgy a köny valóban izgalmas, fordulatos, de nem tesz rám olyan hatást, hogy IGEN, ez az IGAZ, és "felismerés" élményt, "aha!" élményt sem vált ki. Szóval szerinem érdekes, izgalmas tömegkönyv, amire bukik a nép, mert ki van éhezve a nem egyházi szemlélet? fátyollelebbent?s témákra.
Ezt akár a szkeptikus sarokba is írhattam volna, nem?
Na, ennek ellenére érdemes elolvasni, ha csak azért nem teszi meg valaki, mert nem akar divatot követni. Nem vagyok jó könyvajánlós... Embarassed
zorba
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2007.01.01 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez a könyv,véleményem szerint,el?szele
a bekövetkez? vallási,spirituális életünk forradalmi
változásának.Egyre inkább szembesülünk önmagunkal,a szellemi tudatosságunk önállósodik.Felismerjük a véletleneket,és hogy nem vagyunk magunkra hagyva.üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ezoterikus irodalom és filmek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban