Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Filmek
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ezoterikus irodalom és filmek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bogár Iván Balázs
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.11.21 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Nikol!

Tudomásom szerint még nem készült el a film. Én is nagyon várom! Smile

Üdv,
Iván
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
margo
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.12.04 00:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tudom,amit kérdezni szeretnék t?letek az nem egészen ide való,de úgy látom hogy csak ez a topik aktív mostanában! Embarassed
Hallottam hogy megjelent,vagy most fog,egy könyv,melynek a szerz?jét nem tudták nekem megmondani ,csak a könyv címét.Ez pedig a következ?:Tízenegy a tizenegyben!
Azt sem tudom hogy bet?kkel,vagy számokkal van -e írva a cím,csak annyit hogy a MESSIÁS eljövetele el?tti és utáni íd?ket vetíti el?re.
Úgy hallottam, nagyon fontos könyv,sok mindent megvilágíthat számunkra az el?ttünk álló nehézségekr?l,és segíthet is a megértésükben.
Ha valakinek van bármilyen tudomása e könyvr?l, szeretném megkérni hogy értesítsen engem,negyon szeretném megszerezni!el?re is köszönöm! Smile
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.12.04 13:47    Hozzászólás témája: 11:11 Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Margo!

Szerintem ez az a könyv:

A 11:11. Átjáró. A bennünk rejlõ csillagkapu

Megjelent a(z) Édesvíz Kiadó Kft. gondozásában.
Megjelenés éve: 2005 Ár: 2790,-

Ajánló szöveg:

A 11:11 egy sejtjeinkben ?rzött csillagkapu. Jóval azel?tt, hogy legel?ször alászálltunk az anyagba, beleégett idegrostjainkba, szöveteinkbe és DNS-fonalainkba, hogy el?készítsen minket földi megtestesülésünkre. Aktiválódása azt jelzi, hogy összekapcsolódott két evolúciós spirál; az, amelyen már bolygónk fogantatása óta vándorlunk, s egy másik, amely most lehet?séget ad arra, hogy átlépjünk a tudat új spiráljába. Ez 2011. november 11-ig lehetséges, amikor is a két evolúciós út végleg elválik egymástól. A 11:11 nem az els?, fels?bb valóságba vezet? kapu, amely megnyílt e bolygón. Amikor a Góbi-sivatagban lehorgonyzott Shamballa, valamint az andokbeli AN nagy civilizációi elt?ntek világunkból, megnyílt egy másik is. Sok nagyszer? lény lépett ki ekkor a születés és halál körforgásából, akik alaposan felkészítették mindazokat, akik itt maradtak. Világossá tették számunkra, hogy a mi dolgunk a felemelkedés következ? kapujának megnyitása és azok felkészítése, akik egy távoli jöv?ben várják az újabb kapunyitást. 2011 végére rengetegen elmennek majd azok közül, akik eddig Fényoszlopként szolgáltak bolygónkon. Ekkor minden az itt maradókon múlik. Akár átlép valaki a 11:11 Kapuján, akár marad még a Földön, mindenképpen fontos, hogy hatalma teljében legyen. Aki tovább marad itt kijelölt idejénél, megindul a hanyatlás lejt?jén, s e fordított irányú spirál az antianyag világába süllyeszti. Solara megmutatja, mit tehetünk annak érdekében, hogy ezt elkerüljük, s hogy az életfeladatunknak megfelel?en cselekedjünk.

Üdv!
AT.
margo
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.12.04 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Anyatigris!
Nagyon szépen köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál kérdésemre!
Szerintem is ez az a köny melyr?l ismer?söm beszélt,de még ha nem is ez lenne, akkor is elolvasnám!Nagyon tetszik az ajánló szövege,szinte biztos vagyok benne hogy err?l a könyvr?l volt szó!
Mégegyszer nagyon köszönöm!
Anyatigris
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.12.06 18:39    Hozzászólás témája: Kedves Margo! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az el?bb említett könyv szerz?jének most jelent meg újabb könyve:

Belépési pont (Útlevél egy új világhoz) 2990 Ft Édesvíz kiadó

"Solara újabb könyve jó lehet?ség, hogy támpontokat kapjunk ebben a kissé egzaltált korban, amikor a tudás olyan mértékben ömlik ránk, hogy csak kapkodjuk a fejünket, és nem tudjuk, mit kezdjünk vele.

Manapság sok szó esik a felemelkedésr?l és a dimenzióváltásról. Úgy t?nik, egyre gyakoribb a planetáris aktiválás, és mintha havonta nyílna egy-egy újabb csillagkapu. B?velkedünk elméletekben, amelyek az ufók beavatkozásától kezdve a fizikai testünkb?l való kiszabadulásig terjednek. De hova juttat bennünket a közelg? felemelkedés? Talán egy nagy ?rhajóra vagy egy másik dimenzióba? Úgy t?nik, mindenki rendelkezik a válasz egy részével, ez a temérdek információ mégsem áramlik eléggé együtt ahhoz, hogy egy egységes egészt alkosson. A Belépési pont rendet teremt ebben a káoszban.

Egy Új Világ várja, hogy megszülessen. Ezt fizikai testünkben kell megtapasztalnunk, ezen a bolygón. Egy Új Világ várja, hogy mi adjunk neki életet. Az energia egy olyan rezgéstartományában található, amelyet Láthatatlannak nevezünk. Ha fel akarjuk fedezni új jöv?nket, ha sugárzóan er?- és szeretetteljes életet akarunk élni, meg kell tanulnunk megismerni a Láthatatlant. Ez a kézikönyv útlevélként szolgál, és belépést biztosít egy új területre, amelyet még nem ismerünk..."

Hátha esetleg ez is érdekel téged...
Üdv.
AT.
margo
Üdvözlünk a fórumon!
Üdvözlünk a fórumon!

HozzászólásElküldve: 2006.12.06 21:50    Hozzászólás témája: Köszönet ,Neked Anyatigris! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nagyon örülök ennek az új kiadványnak.Ugyanis amint leírtad,velem pont ez a helyzet,s nem csak velem,hanem kis családommal is.Mindnyájan örülünk annak a le-
het?ségnek hogy többet tudjunk meg jelenlegi és eljövend? életünk lehet?ségeir?l!
Nagyon ,nagyon örülök!!!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ezoterikus irodalom és filmek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban